اظهارات جدید وزیر کشور درباره رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی

  • سیاسی
  • سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ ۱۵:۵۴
    کد خبر :964597
وزیر کشور رفع فیلتر

احمد وحیدی وزیر کشور، در اظهاراتی درباره زمان رفع فیلترشدن برخی شبکه‌های اجتماعی رفع فیلترینگ را بستگی به کسانی دارد که در این فضا مشغول فعالیت هستند.

وزیر کشور درباره رفع فیلترینگ گفت: اگر متولیان شبکه های اجتماعی و مجازی بخواهند با ناامنی و هدایت جریانات اغتشاشگر کار کنند، طبیعی است ما هم همان موضع مان قبلی را خواهیم داشت.

احمد وحیدی روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر آنها بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند، مطمئناً مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی مهمترین وصیت این شهید را حفظ انقلاب دانست و گفت: حفظ انقلاب و حرکت در مسیر انقلاب همراه با منویات امام و رهبری مهمترین وصیت شهید سلیمانی بود که با میدان داری و حرکت بی‌وقفه در مسیر آرمان‌های انقلاب محقق می‌شود.

آمار اغتشاشات اخیر در حال بررسی است

وزیر کشور درباره اینکه‌ آیا آماری از اغتشاشات اخیر جمع‌شده است یا خیر گفت:‌ این موضوع بررسی و سپس اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تصیمیم برای تغییر دیگران استانداران در دستور کار وزارت کشور قرار دارد گفت: برنامه‌ریزی اولیه انجام شد و چند استاندار تغییر کردند. فعلا برنامه‌ای در دستور کار نیست.

وحیدی درباره رفع فیلترشدن برخی شبکه‌های اجتماعی که اخیرا فیلتر شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید ببینم کسانی که می‌خواهند در این فضا فعال باشند حاضر هستند به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران تمکین کنند یا همچنان قصد دارند به حمایت خود از اغتشاشات ادامه دهند.

وی افزود: اگر بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند مطمئنا مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وزیر کشور درباره آلودگی هوای کلانشهرها نیز گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.

مشرق

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید