اسیدپاشی مرد 60 ساله بر روی زن میانسال

    کد خبر :941334
اسیدپاشی بر روی پسر 3 ساله در ملایر

شهریورماه جاری رسیدگی به پرونده اسیدپاشی به خودروی یک زن میانسال در خیابان وزارت کار در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه 2 و تیمی از ماموران کلانتری 118 ستارخان قرار گرفت.

تحقیقات میدانی ماموران پلیس نشان داد، خودروی زن میانسال که در خیابان وزارت کار و رو‌به‌روی خانه‌اش پارک شده بود، توسط یک فرد هدف اسیدپاشی قرار گرفته است و با توجه به اظهارات شهود عامل این حادثه با خودروی پراید به محل وقوع جرم آمده است.

ماموران کلانتری که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین مداربسته شده بودند، به بازبینی آن پرداختند و لحظه به لحظه صحنه وقوع جرم را مشاهده کردند و در ادامه متوجه شدند یک مرد 60 ساله اقدام به اسیدپاشی روی خودروی زن میانسال کرده است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت مرد سالخورده را در غرب تهران شناسایی و با هماهنگی تلفنی با بازپرس پرونده، وی را بازداشت کنند که در ادامه متهم به دادسرای ناحیه 2 منتقل شد.

متهم در جریان جلسه بازپرسی به جرم اسیدپاشی به خودروی زن میانسال به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد و گفت: 4 سال قبل به زن میانسال 70 میلیون تومان پول قرض دادم اما وی با اصراری که داشتم تا این لحظه مبلغ مذکور را پس نداده است؛ بخاطر این موضوع به صورت لفظی با یکدیگر مشاجره داشتیم که تصمیم گرفتم با اسیدپاشی انتقام‌گیری کنم.

بازپرس پرونده پس از دریافت این اطلاعات به کارآگاهان پلیس آگاهی داد تا در خصوص صحت و سقم ادعای متهم تحقیق و اسیدی که در این حادثه استفاده شده است را کشف کنند.

به گزارش تسنیم، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس دادسرای ناحیه 2 ادامه دارد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید