اسکوچیچ کادرفنی را تعطیل کرد!

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ۱۰:۴۷
    کد خبر :938348

سرمربی کروات تیم ملی ایران در پی انتشار اخباری درباره تمایل فدراسیون فوتبال به روی کار آمدن کارلوس کی‌روش، امور مربوط به تیم ملی ایران را رها کرد.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از اتفاقات اخیر مبنی بر احتمال تغییر سرمربی تیم ملی ایران، دستور تعطیلی کادرفنی تیم ملی را صادر کرد!

بعد اظهارات امروز مهدی تاج، مبنی بر نگاه مثبت به مذاکره با کارلوس کی‌روش و شایعات مختلف پیرامون موافقت هیات‌رییسه برای مذاکره با سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی، اسکوچیچ به همکارانش دستور داد آنالیز بازی‌های ملی‌پوشان را متوقف کنند.

حمید استیلی، سرپرست تیم ملی که مطلبی را در اختیار رسانه‌ها قرار داده، درباره اتفاق اخیر گفت: من تا ظهر با آقای اسکوچیچ بودم و وقتی شما مربی دارید و این تصمیمات را می‌گیرید؛ اصلا حرفه‌ای نیست. اسکوچیچ کنارم بودم و ایشان را دیدم و اصلا جوانمردانه نیست.

استیلی در ادامه با گلایه از اقدامات فدراسیون فوتبال، با اعلام اینکه اسکوچیچ از ماجرای کنونی با خبر شده است گفت: امروز ایشان کار را تعطیل کرد! کمک‌های ایشان کار آنالیز را دنبال می‌کردند اما کار تعطیل شد.

اسکوچیچ کادرفنی را تعطیل کرد!

همچنین اسکوچیچ در پی این اتفاقات پیش دستی کرد و عنوان «سرمربی تیم ملی ایران» را از صفحه مجازی خود در اینستاگرام پاک کرد تا دلخوری خود را از وقایع اخیر نشان دهد.

ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید