استقلال در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۷:۵۵
    کد خبر :1067695
استقلال

چند روز دیگر نتیجه نهایی گرفتن مجوز برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اعلام می شود و مشخص خواهد شد که پرسپولیس و استقلال می توانند در این رقابت ها حاضر باشند یا خیر. کارهای مربوط به گرفتن مجوز حرفه ای این دو باشگاه انجام شده و دو باشگاه باید منتظر نظر نهایی ای اف سی بمانند. با این حال طی روزهای گذشته اتفاقی در باشگاه استقلال رخ داده که ممکن است این باشگاه را در دردسر بزرگی قرار دهد و حتی خطر حذف از آسیا هم صدرنشین فعلی لیگ را تهدید می کند.

ماجرا از این قرار است که تعدادی از بازیکنان استقلال که مطالبات زیادی هم از سال قبل دارند، بعد از رفتن خطیر و آمدن سمیعی، به مدیرعامل جدید آبی ها اعلام کردند باید آپشن های مربوط به قراردادهای دو سال قبل را هم به آن ها پرداخت کند.

آپشن هایی که پرداخت آن ممکن است برای باشگاه استقلال دردسرساز شود. ماجرا از این قرار است که اگر مدیرعامل جدید استقلال بخواهد این آپشن ها را که مربوط به دو سال قبل است پرداخت کند، بازیکنانی که در آن سال عضو استقلال بودند ولی حالا از این باشگاه جدا شدند هم می توانند خواهان دریافت این مطالبات شوند. این نفرات می توانند حتی موضوع را به ای اف سی گزارش دهند و از باشگاه استقلال شکایت کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید