استقبال کم نظیر مردم از سینماها برای تماشای دیدار ایران و آمریکا

    کد خبر :956184
سینماها

سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد که مردم استقبال کم‌نظیری از سینماها نشان دادند و شاید در چند ساعت آینده بلیتی برای تماشایِ بازی ایران و آمریکا نباشد.

به نوشته همشهری آنلاین، شبِ گذشته از سویِ سازمان سینمایی اعلام شد که مردم می‌توانند بازی تیم ملی ایران و آمریکا را در سینماها ببینند. یکی از نکاتی که برای بسیاری مورد سؤال بود آیا این بلیت‌ها قیمت واحدی دارد؟ مثلاً همه سینماها ۴۵ هزار تومان یا ۳۵ هزار تومان؟

محمدرضا صابری سخنگوی انجمن سینماداران به خبرنگار تسنیم پاسخ داد که نرخ بلیت‌های سینماها براساس درجه‌بندی آنهاست. سینماهای مدرن ۴۵ هزار تومان، ممتازها ۳۵ هزار تومان و سینماهای درجه یک هم قیمت بلیت‌شان ۲۵ هزار تومان است. براساس اعلام سازمان سینمایی سینماها می‌توانند بازی تیم ملی ایران و آمریکا را به نمایش درآورند اما علاقه‌مندان می‌توانند به سایت‌های خرید بلیت و حتی سایتِ خود سینماها مراجعه کنند و بلیت‌هایشان را خریداری کنند.

او در خصوص استقبال کم‌نظیر تماشاگران و علاقه‌مندان به بازی امشب تأکید کرد که استقبال خوبی شده و از شبِ گذشته که این امکان برای سینماها فراهم شده و بلیت‌فروشی را آغاز کرده‌اند در برخی از سینماها بلیت‌ها در چند ساعت به فروش رسیده است. فروش بلیت به جایی رسیده که این پیش‌بینی وجود دارد تا ساعاتی دیگر بلیتی برای تماشایِ بازی ایران و آمریکا نباشد.

به تعبیرِ او علاقمندان می‌تواند از طریق سه سایت ایران‌تیک، سینماتیکت و گیشه ۷ در هر سالنی که علاقه دارند، اقدام به رزرو و خریداری بلیت کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید