استعفای رفیق رسول خادم از تیم‌ملی علی دبیر

    کد خبر :1061028
استعفای رفیق رسول خادم از تیم‌ملی علی دبیر

بعد از استعفای پژمان درستکار و انتخاب محسن کاوه به‌عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان، احسان لشگری دارنده مدال برنز المپیک و جهان یکی از نفراتی بود که به جمع کادر فنی تیم ملی اضافه شد. این مربی که به نظر می‎‌رسید یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی در بازی‌های المپیک باشد و قرار بود در میان وزن به آزادکاران کمک کند، با تیم ملی قطع همکاری کرده است.

گرچه در این رابطه شنیده شده که اختلاف سلیقه فنی با سرمربی تیم ملی، دلیل قطع همکاری بوده است اما برخی می‌گویند حملات اخیر علیرضا دبیر در تلویزیون به رسول خادم و فعالیت‌های خیریه او موجب ناراحتی لشگری و استعفای او شده است‌. رسانه‌ها حرف‌های اخیر دبیر را نشانه حسادت او به محبوبیت اجتماعی رسول خادم بین مردم دانسته‌اند.

احسان لشگری و محسن کاوه در چارچوبی کاملاً محترمانه به همکاری خود در تیم ملی پایان دادند چون اختلاف شخصی با هم نداشته‌اند. علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دوشب پیش در برنامه زنده شبکه ورزش که بخاطر درگیری لفظی با مجری آن جنجالی هم شد، گفته بود: رسانه‌ها بعضی‌ها را جهان پهلوان خطاب می‌کنند اما از من کریم شیره‌ای می‌سازند. تصاویر بعضی‌ها را با صدای ضرب زورخانه و پهلوانی منتشر می‌کنند و کارهای ما را نمی‌بینند. من همه اینها را می‌دانم!

احسان لشکری پیش از پیوستن به کادرفنی تیم ملی کشتی، همراه رسول خادم در کارهای عام المنفعه او و خدمت رسانی به مناطق محروم، حضور پررنگی داشت و توافق او به فدراسیون علیرضا دبیر خیلی‌ها را متعجب کرد.

منبع: تابناک

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید