اتفاق باورنکردنی؛ اینستاگرام اولسان فارسی شد و برای ضدپرسپولیسی‌ها جایزه تعیین کرد/ عکس

  • آرشیو
  • پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹
    کد خبر :770122

صفحه اولسان هیوندای با افزایش عجیب بازدید از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

صفحه اینستاگرام باشگاه الوسان هیوندای کره بعد از هجوم هواداران ایرانی به طرفداری از این تیم علیه پرسپولیس، فعالیت خود به زبان فارسی را آغاز کرده است. در این پیج تصویری از سئول یانگ-وو مدافع کناری تیم را در حالی که لبخند می زند را منتشر کرد.

در زیر تصویر سئول یانگ-وو که مربوط به ماه گذشته در زمان حضور تیم المپیک کره در مسابقه دوستانه در کشور مصر است به انگلیسی نوشته شده :” Iranian Fans. Do you know Seol Youngwoo? Dorood” به این معنا:” دورود هواداران ایرانی؟ آیا سئول یانگ-وو را می شناسید؟” نکته جالب اینکه بعد از این پست نزدیک به ۴۰۰۰ کامنت فارسی زیر آن نوشته شده است.

باشگاه اولسان دو روز بعد از حضور در فینال لیگ قهرمانان به خاطر استقبال هواداران ایرانی از صفحه این تیم ، مسابقه ای را برای هواداران ایرانی و به زبان فارسی در اینستاگرامش برگزار می کند. این صفحه از هواداران دو تیم خواسته تا کلیپ شعار و تصاویر خود را برای آنها ارسال کنند تا جوایزی به تصاویر منتخب اختصاص دهند.

تعداد دنبال کنندگان صفحه اولسان قبل از راهیابی این تیم به فینال بیش از ۳۰ هزار نفر بود اما طی دو روز نزدیک به ۴۰ هزار نفر افزایش پیدا کرده و تعدات کامنت ها از ۲۰۰-۳۰۰ کامنت به طور میانگین به ۳۰۰۰ کامنت برای هر پست به طور میانگین رسیده است.

به گزارش همشهری آنلاین، باید تا بعد از ظهر روز شنبه صبر کرد و دید سرانجام فینال لیگ قهرمانان آسیا به کجا خواهد انجامید. پرسپولیس به رغم تمام ائتلاف‌های وطنی و غیروطنی علیه‌اش موفق به کسب جام خواهد شد یا جام به اولسان خواهد رسید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید