آقای بازیگر: دیگر تنها هستم و مهمانی برای یلدا ندارم

    کد خبر :179498

بازیگر خانه سبز گفت: یادم می‌آید دوران کودکی زیر یک کرسی می نشستیم و گاه تا صبح به حرف زدن، حافظ خوانی و شادی می پرداختیم. داستان گویی و بازی های کودکانه خاطرات زیبایی است که در ذهن همه ما مانده است.

داریوش اسدزاده بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص برگزاری سنت شب یلدا گفت: واقعیت من دیگر کسی را ندارم که بخواهم در کنارش شب یلدا را سپری کنم و به همراه همسرم تنهایی این شب را می گذرانیم.

وی در همین راستا ادامه داد: زندگی من با کتاب و کتابخوانی می گذرد و بدون شک حافظ خوانی یکی از رسوماتی است که آن را در کنار همسرم انجام خواهم داد.

بازیگر سریال “خانه سبز” ضمن اشاره به خاطرات خود از شب یلدا افزود: رسم و رسوم و آیین‌هایی مثل یلدا به مرور کمرنگ می‌شود و همین باعث شده که خانواده ها دیگر آنچنان دور یکدیگر جمع نشوند. یادم می‌آید دوران کودکی زیر یک کرسی می نشستیم و گاه تا صبح به حرف زدن، حافظ خوانی و شادی می پرداختیم. داستان گویی و بازی های کودکانه خاطرات زیبایی است که در ذهن همه ما مانده است.

اسدزاده صله رحم را بزرگترین خوبی جشن هایی همچون یلدا دانست و خاطرنشان کرد: در چنین شب‌هایی مانند یلدا و مابقی اعیاد همه خانواده در کنار بزرگ خانواده جمع می شدند و این اتفاق باعث می‌شد تا اتحاد خانواده دو چندان شود. این روزها دیگر خبری از این زیبایی نیست و همه این رسومات را از یاد برده ایم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید