آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور

    کد خبر :880077

دانشگاه پیام نور اعلام کرد: زمان و نحوه ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز یکشنبه ۲۶ دی ماه اعلام شد.

به گزارش ایرنا، تمامی پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از ۲۶ دی ماه تا ۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند برای ثبت نام و پذیرش غیرحضوری به سیستم گلستان دانشگاه به نشانی reg.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

براساس این گزارش، جزییات نحوه پذیرش به طور کامل بر روی سیستم گلستان اطلاع رسانی شده و هر دانشجو می تواند با شناسه کاربری که در سیستم گلستان شرح داده شده و رمز عبور که کد ملی است، وارد سیستم شده و از طریق مسیر آموزش، دانشجو، پذیرش غیرحضوری، «پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود» برای ثبت نام اقدام کند.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دانشجویان بعد از تکمیل مراحل ثبت نام، باید از ۲۷ دی ماه تا ۴ بهمن ماه ۱۴۰۰، برای تشکیل پرونده فیزیکی و ثبت پذیرش نهایی به مرکز قبولی خود مراجعه کنند.

براساس این گزارش، دانشجو پس از مراجعه حضوری شماره دانشجویی دریافت می کند و از تاریخ ۲ بهمن ماه می تواند به سیستم گلستان مراجعه کرده و با درج شماره دانشجویی خود به عنوان شناسه کاربری و شماره شناسنامه به عنوان گذرواژه برای انتخاب واحد اقدام کند.

همچنین دانشگاه پیام نور درباره لزوم پرداخت شهریه اعلام کرده است که تمامی دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت هستند که نحوه پرداخت شهریه نیز به طور کامل در صفحه نخست سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir اطلاع رسانی شده است.

دانشجویان پس از پرداخت شهریه باید از طریق مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام، «ثبت نام اصلی» برای انتخاب واحد اقدام کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید