آزمون عذرخواهی کرد

  • کامنت
  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۳۰
    کد خبر :943527

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد هیچ فشاری برای نوشتن یا حذف کردن استوری او در روزهای گذشته وجود نداشته است.

سردار آزمون با انتشار یک استوری درباره اتفاقات اخیر در اردوی تیم ملی فوتبال توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد:

«با تمام شدن اردوی تیم ملی در اتریش لازم می‌دانم چند موضوع را با شما مردم خوبم در میان بگذارم. اول اینکه قسم می‌خورم هیچ فشاری برای گذاشتن یا برداشتن استوری روی من نبوده. هم نوشتنش و هم حذف کردنش تصمیماتی بود که خودم گرفتم. اجباری در کار نبوده و هر کسی چیزی غیر از این گفته یا نوشته به دنبال سوء استفاده و واقعیت ندارد.

هیچ اختلاف و دو دستگی در تیم ملی وجود ندارد. ما همه اعضای یک خانواده هستیم و کسانی مطالب تخیلی نوشتند که برای نوشتن استوری بین ما دو دستگی شده، در حالی که اصلا کسی نمی‌دانست من می‌خواهم استوری بگذارم. کسانی که این دروغ‌ها را نوشتند تا برای تیم ملی حاشیه درست کنند را، به خدا واگذار می‌کنم. یک جلسه به خاطر مصدومیت جزیی با صلاحدید کادرفنی تمرین نکردم و باز هم دروغ نوشتند که خط خورده‌ام.

ضمنا باید از بازیکنان تیم ملی عذرخواهی کنم چون این کار عجولانه من باعث اذیت شدن دوستان عزیزم شد و از جانب برخی کاربران اهانت‌هایی به ملی‌پوشان شده که به هیچ وجه منصفانه نبود و اشتباه از من بوده. در این خصوص خودم را مقصر می‌دانم و مقابل همه اعضای تیم ملی و کادرفنی که باعث شدم نظم و آرامش تیم به هم بخورد شرمنده‌ام. خدا را شکر نتایج خیلی خوبی برابر دو تا از بهترین تیم‌های دنیا گرفتیم و همگی به دور از تمام حاشیه‌ها، برای شادی و رضایت مردم در جام جهانی، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. همه بازیکنان برای دلخوشی‌های تک تک شماها با جان و دل در جام جهانی از جان مایه خواهند گذاشت».

آزمون عذرخواهی کرد

تسنیم

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید