آثار دلخراش تکل خشن بازیکن گرانادا روی پای هافبک رئال مادرید/ عکس

  • آرشیو
  • شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰
    کد خبر :810153
آثار دلخراش تکل خشن بازیکن گرانادا

انتشار تصاویری در فضای مجازی شدت خطای صورت گرفته از سوی بازیکن تیم گرانادا روی هافبک جوان رئال مادرید را بهتر نشان داده است.

یکی از جنجالی‌ترین صحنه‌های بازی خارج از خانه پنجشنبه شب تیم‌ فوتبال رئال مادرید مقابل گرانادا، تکل خشنی بود که ماچیس بال چپ تیم میزبان روی پای ماروین پارک هافبک 20 ساله رئال مادرید انجام داد.

با وجود شدت تکل صورت گرفته روی بازیکن جوان کهکشانی‌ها که باعث خروج او از میدان بین دو نیمه بازی شد، خیل مانسانو داور مسابقه نه تنها ماچیس را اخراج نکرد، بلکه به او کارت زرد هم نداد. ایتورالده گونسالس داور سابق فوتبال اسپانیا نیز در همین خصوص به شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا گفت: «حرکت ماچیس کارت قرمز داشت و این وظیفه VAR بود که باید این صحنه را تشخیص می‌داد.»

اکنون تصاویری از آثار تکل خشن ماچیس روی پای ماروین منتشر شده است که شدت برخورد را نشان می‌دهد و صحت ادعای ایتورالده را تأیید می‌کند. تکل بازیکن گرانادا نه تنها باعث مصدومیت عضلانی هافبک کهکشانی‌ها، بلکه باعث ایجاد جراحتی بزرگ روی پای راست او شد.

به گزارش تسنیم، زین‌الدین زیدان برای مصاف با گرانادا ماروین را در ترکیب اصلی قرار داد و بین دو نیمه اودریوسولا را جانشین او کرد اما با این مصدومیت مشخص نیست که بازیکن 20 ساله بتواند فردا شب (یکشنبه) برابر اتلتیک بیلبائو به میدان برود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید