آتش سوزی جنگل های شمال کشور

    کد خبر :972932
آتش سوزی

سرهنگ ذکریایی فرمانده یگان حفاظت مازندران اظهارکرد: با وزش باد گرم و گرم شدن تدریجی هوا از امروز ساعت ۲ بعداز ظهر شاهد آتش گرفتن جنگل‌های منطقه شهیدآباد بهشهر بودیم‌.

وی با بیان اینکه با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه درصدد مهار آتش و اطفا حریق هستیم افزود: نیروهای مردمی منطقه برای اطفا حریق به کمک بیایند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه ساری تصریح کرد: در منطقه جنگلی الندان در ۵ نقطه آتش‌سوزی داریم که امکانات ما جوابگوی این سطح حریق نیست. به تراکتورهای سمپاش در اطفا حریق نیاز داریم تا بتوانیم آتش را مهار کنیم.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران ـ ساری از مردم و روستانشینان مجاور این مناطق جنگلی خواست در صورت داشتن تراکتورهای سمپاش با نیروهای حفاظت منابع طبیعی همکاری کنند.

ذکریایی با بیان اینکه با تداوم وزش باد و تاریکی هوا مهار آتش در الندان چهاردانگه با مشکل روبه‌رو شده و به کندی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: ۱۰ گروه در قالب تیم‌های مهارکننده آتش در سطح جنگل‌های الندان اعزام شده‌اند و تلاش برای مهار حریق ادامه دارد.

وی با بیان اینکه همه تیم‌های امدادی‌، آتش‌نشانی، منابع طبیعی و مدیرکل در منطقه حاضر هستیم خاطرنشان کرد: در الندان در چند نقطه با آتش‌سوزی روبه‌رو هستیم‌.

تسنیم/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید