آتش سوزی انبار لوازم خوراکی و پلاستیکی در شهر ری

  • حوادث
  • شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۳
    کد خبر :647396
آتش سوزی انبار لوازم خوراکی و پلاستیکی در شهر ری

آتش سوزی انبار لوازم خوراکی و پلاستیکی در شهر ری با تلاش آتش نشانان ۷ ایستگاه مهار و از بروز خسارت بیشتر جلوگیری شد.

 

ساعت ۱۷ عصر روز گذشته در پی تماس مکرر شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع از آتش سوزی یک انبار در شمال به جنوب خیابان فداییان اسلام، کوچه اول سنگبری ها، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۱۳، ۸۳، ۹۵، ۲۱، ۷۹، ۹۱، ۱۲۶ و گروه نجات ۲ را به همراه سه دستگاه تانکر حامل آب ۳۰ هزار لیتری به محل حادثه روانه کرد.

 

رضا هاشمی شال معاون منطقه هفت عملیات در این باره گفت: در داخل یک انبار به وسعت سه هزار متر مربع یک سوله ۳۰۰ متری مسقف مملو از لوازم خوراکی و پلاستیکی به علت نامعلوم دچار آتش سوزی شده بود و شعله های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به انبار های مجاور بود.

 

وی افزود: گروهی از آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و تجهیز خود به دستگاه تنفسی، با استفاده از چند رشته لوله آبدهی از دو ضلع اقدام به مهار شعله های آتش کردند و گروهی از آتش نشانان نیز در دیگر نقاط انبار از پیشروی و سرایت آتش جلوگیری کردند.

 

به گزارش مهر، معاون منطقه هفت عملیات تصریح کرد: آتش نشانان موفق شدند با مهارت کامل و سرعت عمل خود شعله های سرکش آتش را در همان لحظات اولیه حضورشان فرو نشانده و پس از جابجایی وسایل به بیرون از انبار و خاموش کردن شعله های پنهان آتش به عملیات خود پایان دادند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید