آتش زدن 9 نفر توسط تبعه افغانی !

  • حوادث
  • شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۹:۲۸
    کد خبر :1031108
آتش سوزی در بانک ملی مرکزی اهواز

متهم در بازجویی اقرار کرد که به علت مسائل غیر اخلاقی با ۹ تن از افراد داخل اتاق درگیر شده و سپس آن ۹ تن، وی را به بیرون از ساختمان طرد کرده و شامگاه حین استراحت، وی به ساختمان نفوذ کرده و با استفاده از بنزین ساختمان را به آتش کشیده و حین فرار خودش نیز دچار سوختگی شده است.

 سردار علی، ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: در پی وقوع یک فقره آتش سوزی ساختمان در مرکز شهر تهران و زخمی شدن ۷ تن و فوت ۳ تن از کارگران آن ساختمان، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی صحنه دریافتند؛ یک ساختمان در یکی از محله‌های مرکز شهر تهران به صورت گسترده آتش گرفته و در یکی از طبقات ۱۰ تن از افراد تبعه افغانستان در این آتش سوزی به دام افتاده و هفت تن از آنان دچار سوختگی و ۳ تن دیگر به دلیل شدت سوختگی فوت شده اند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با تحقیقات محلی مشخص شد؛ یک روز پیش از وقوع حریق یک جوان ۱۹ ساله افغانی با ۹ تن از افغانی‌های حاضر در آن ساختمان درگیر شده و به بیرون از ساختمان طرد می‌شود و کارآگاهان با توجه به سوختگی آن جوان در حال فرار وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دادند.

سردار، ولی پور گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی ابتدا منکر شده و سپس ناگزیر لب به اعتراف گشود، افزود: متهم در بازجویی اقرار کرد که به علت مسائل غیر اخلاقی با ۹ تن از افراد داخل اتاق درگیر شده و سپس آن ۹ تن، وی را به بیرون از ساختمان طرد کرده و شامگاه حین استراحت، وی به ساختمان نفوذ کرده و با استفاده از بنزین ساختمان را به آتش کشیده و حین فرار خودش نیز دچار سوختگی شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهم به جرم قتل عمد در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید