آئودی A6 ایی-ترون وارد خط تولید می شود/ سدان زیبای آلمانی با پیشرانه سبز/عکس

    کد خبر :833124

آئودی A6 ایی-ترون مفهومی اوایل سال جاری میلادی در شانگ های رونمایی شد که به عنوان یک سدان لیفت بک جذابیت های ظاهری بسیاری را همراه خود دارد.

این محصول در امتداد تولیدات خانواده A6 آئودی در اوایل سال 2022 وارد فاز تولید انبوه خواهد شد. نکته مهم آن است که سخنگوی رسمی آئودی نیز به نوعی این خبر را تایید کرده است.

این محصول از پلتفرم الکتریکی PPE که طی همکاری آئودی و پورشه توسعه یافته، استفاده خواهد کرد. نسخه تولید انبوه A6 ایی-ترون تفاوت چندانی با مدل مفهومی آن نخواهد داشت که در ادامه تصاویر مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

در بخش پیشرانه تریم پرچمدار این خودرو از دو موتور الکتریکی با مجموع خروجی 470 اسب بخار و گشتاور 800 نیوتن متر استفاده می شود و برد حرکتی 700 کیلومتر برای آن پیش بینی شده است. با توجه به اطلاعات نسخه مفهومی، انتظار می رود در A6 ایی-ترون تولید انبوه از باتری 100 کیلووات ساعت که از شارژ سریع تا 270 کیلووات پشتیبانی می کند، استفاده شود. این باتری در مرکز شاسی جانمایی می شود.

به گزارش عصر ایران، با استفاده از فناوری شارژ مذکور، باتری طی 10 دقیقه قابلیت پیمایش 300 کیلومتر را در اختیار خودرو قرار خواهد داد. همچنین باتری طی 25 دقیقه از 5 به 80 درصد تکمیل ظرفیت می شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید