۵ کشته در تصادف خودرو سواری با ۲ کامیون

  • حوادث
  • سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ ۱۲:۴۹
    کد خبر :966207
۵ کشته در تصادف خودرو

در این حادثه که بین یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ با دو کامیون در محور نیشابور به فیروزه به وقوع پیوست متأسفانه ۵ نفر از سرنشینان خودروی سواری در صحنه جان خود را از دست دادند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: به دلیل تصادف یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با دو کامیون در محور نیشابور_ فیروزه ۵ نفر جان خود را از دست دادند.

ابوالفضل رفیعی در تشریح این حادثه در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۵:۳۱ دقیقه صبح امروز سه شنبه به وقوع پیوست، افزود: در این حادثه که بین یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ با دو کامیون در محور نیشابور به فیروزه به وقوع پیوست متأسفانه ۵ نفر از سرنشینان خودروی سواری در صحنه جان خود را از دست دادند.

وی عدم رعایت فاصله طولی و لغزندگی سطح جاده را علت وقوع این حادثه اعلام کرد و گفت: چهار نفر سرنشینان این خودرو ۴۰۵ مرد و یک نفر دیگر زن بوده است.

رفیعی افزود: هر ۵ نفر کشته‌شدگان این حادثه توسط پایگاه امداد نجات جاده‌ای شهید اصغری شهرستان فیروزه از داخل خودرو خارج شده‌اند.

وی اصلی‌ترین دلیل گزارش‌ها به ۱۱۲ را عدم رعایت فاصله طولی و لغزندگی سطح جاده‌ها و برودت شدید هوا عنوان کرد و گفت: چون در حال حاضر دمای هوا ۱۰- درجه سانتی‌گراد اعلام شده و یخ سیاهی سطح جاده را پوشانده همین امر موجب عدم تعادل خودروها و تصادف و فوت افراد را موجب شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید