پوشش تلویزیونی شهرآورد پایتخت با ۱۲ دوربین HD

  • آرشیو
  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵
    کد خبر :809909
پوشش تلویزیونی شهرآورد پایتخت

مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما تأکید کرد که ویژه برنامه “فوتبال برتر” همزمان با پخش نود و پنجمین شهرآورد تهران امروز ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن می‌رود.

نود و پنجمین شهرآورد تهران بین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر امروز برگزار می‌شود. مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از پخش مستقیم و زنده شهرآورد پایتخت در برنامه “فوتبال برتر” خبر داد.

میثم فضلعلی گفت: ویژه برنامه “فوتبال برتر” همزمان با پخش نودوپنجمین شهرآورد تهران امروز جمعه 24 اردیبهشت از ساعت 18:30 از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما افزود: اجرای “فوتبال برتر” امروز برعهده محمدحسین میثاقی است و محمدرضا احمدی هم گزارشگری شهرآورد پایتخت را در دستور کار دارد. پیروز قربانی، ادموند بزیک و محسن ترکی هم به عنوان مهمان و کارشناس حضور دارند.

مدیر گروه ورزش شبکه سه خاطرنشان کرد: پوشش و‌ پخش زنده بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال با 12 دوربین HD از ساعت 19:30 برای علاقه‌مندان و فوتبال دوستان اتفاق می‌افتد.

به گزارش تسنیم، تولید و پخش بخش‌های متنوع و جذاب در استودیوی اختصاصی فوتبال برتر از دیگر آیتم‌های “فوتبال برتر” خواهد بود.

پرسپولیس هم اکنون با 42 امتیاز و 21 بازی در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفته و استقلال نیز با 34 امتیاز و یک بازی کمتر در رده سوم است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید