وسواس بی نظیر بی‌ام‌و برای ساخت چراغ/ عکس

  • خودرو
  • جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۸:۵۷
    کد خبر :994852
وسواس بی نظیر بی‌ام‌و برای ساخت چراغ

بی‌ام‌و به تازگی مرکز تحقیقاتی جدید خود در انبار قطعات سابق در نزدیکی مونیخ آلمان را افتتاح کرده است. این مرکز جهت بررسی فناوری چراغ‌ها در روز و شب راه‌اندازی شده است.

مرکز Light Channel Next به بی‌ام‌و اجازه می‌دهد تا در یک محیط کاملاً کنترل شده روی فناوری های نورپردازی جدید کار کند که می تواند شرایط و سناریوهای مختلف را به طور واقعی شبیه سازی کند.در حال حاضر این طولانی‌ترین ابزار توسعه در گروه BMW است.

وسواس بی نظیر بی‌ام‌و برای ساخت چراغ

این خودروساز از این تسهیلات برای توسعه نسل‌های آینده سیستم‌های روشنایی از جمله چراغ‌های جلو، چراغ‌های روشنایی در روز، چراغ‌های راهنما و غیره استفاده خواهد کرد.این فرآیند پس از شبیه‌سازی کامپیوتری صورت می‌گیرد.

برای گروه بی‌ام‌و، نور موضوعی است که به طور مداوم اهمیت پیدا می‌کند. کریستین جباس، کارشناس نور BMW، توضیح می‌دهد که با Light Channel Next، ما مشتاقانه منتظر آینده‌ای هستیم که ایده‌های نوآورانه را به خودرو و بازار ارائه می‌کند که تأثیری ماندگار بر مشتریان بگذارد و ایمنی جاده را افزایش دهد.

وسواس بی نظیر بی‌ام‌و برای ساخت چراغ

به منظور شبیه‌سازی واقعی‌تر سناریوهای جاده‌های مختلف، تونل آزمایشی دارای چهار سطح مختلف است.منطقه مرکزی دارای یک سطح آسفالت است که هدف آن این بود که سطح دارای ویژگی های بازتابی باشد که مطابق با ویژگی های یک جاده واقعی است.

همچنین بخشی با یک مسیر پیاده روی و همچنین بخش دیگری شبیه سازی پوشش کف پارکینگ وجود دارد. در تونل نور، بی‌ام‌و همچنین می‌تواند شرایط نوری مختلف را در تمام ساعات روز شبیه سازی کند.یک دیوار مخصوص نور روز بسته به درخشندگی و دمای رنگ مورد نیاز می‌تواند شرایط نوری متفاوتی را ایجاد کند.

وسواس بی نظیر بی‌ام‌و برای ساخت چراغ

تمرکز توسعه دهندگان ادغام چراغ های جلوی بسیار سازگار خواهد بود.

طراحان بی‌ام‌و هم جهت بررسی مسائل زیباشناسی چراغ‌ها در این مرکز حضور خواهند داشت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید