واکنش شدید AFC به اتفاقات بازی عراق – اردن

  • ورزشی
  • سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۵:۴۲
    کد خبر :1050316
واکنش شدید AFC به اتفاقات بازی عراق - اردن

کنفدراسیون فوتبال آسیا هر نوع رفتار توهین‌آمیز را به شدت محکوم می‌کند و موضعی بدون مدارا در برابر چنین اقداماتی اتخاذ می‌کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به اقداماتی که در جریان کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی دیدار دو تیم عراق و اردن رخ داد واکنش نشان داد و تصمیم سریع گرفت تا افراد مسئول را از پوشش خبری نه تنها جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ قطر، بلکه هم‌چنین مسابقات آتی AFC منع کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت:‌ در صورت مواجهه با رفتار مخربی که امنیت افراد در رویدادهای ما را به خطر می‌اندازد، AFC به سرعت اقدام خواهد کرد. ما مطمئن هستیم که پاسخ ما پیامی روشن مبنی بر تحمل نشدن چنین رفتاری، به عنوان یک عمل بازدارنده عمل خواهد کرد.

AFC در مورد عملکرد داوران به صورت فردی اظهار نظر نمی‌کند و ما به شدت هر گونه تهدید، آزار و اذیت، یا افشای اطلاعات شخصی را که داوران، بازیکنان، مقامات و همه ذی‌نفعان ما را هدف قرار می‌دهد، محکوم می‌کنیم. چنین رفتاری برخلاف روح بازی جوانمردانه و احترامی است که ما در جامعه فوتبال آسیا ترویج می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال عراق در دور یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف اردن رفت که این بازی جنجالی در نهایت با پیروزی سه بر دو اردن به پایان رسید تا عراق از داور رقابت‌ها حذف شود.

به گزارش ایسنا، نشست خبری پایان بازی جنجالی و پرسروصدا از آب درآمد و واکنش کاساس به انتقاد یک خبرنگار باعث شد تا همه خبرنگاران عراقی سالن را ترک کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید