هلاکت قصاب داعش در دیالی/ ضربه غافلگیرکننده به تروریست‌ها/ تصاویر

    کد خبر :820954
هلاکت قصاب داعش در دیالی

نیروهای ویژه سرویس مبارزه با تروریسم عراق موفق شدند یک نقشه تروریستی را در جنوب بغداد خنثی کنند.

“یحیی رسول” سخنگوی فرمانده‌کل نیروهای مسلح عراق روز دوشنبه از خنثی‌سازی یک نقشه تروریستی در جنوب بغداد پایتخت این کشور خبر داد.

سخنگوی فرمانده‌کل نیروهای مسلح عراق در بیانیه‌ای گفت: طبق دستورالعمل‌های فرمانده‌کل نیروهای مسلح، نیروهای ویژه سرویس ضدتروریسم، به عملیات‌های منحصربه‌فرد خود برای شکست طرح‌های گروه‌های تروریستی داعش ادامه داده نقشه تروریست‌ها در جنوب بغداد را خنثی کردند.

به گزارش تسنیم، طبق این بیانیه نیروهای ویژه سرویس ضدتروریسم عراق توانستند از طریق دستگیری سرکرده یکی از هسته‌های تروریستی نقشه داعشی ‌ها در جنوب بغداد را خنثی کنند.

این سرکرده داعش هنگام دستگیری به وجود انبار حاوی سلاح، مهمات، مواد منفجره، تجهیزات جنگی و صداخفه‌کن اعتراف کرد.

سخنگوی فرمانده‌کل نیروهای مسلح عراق همچنین گفت که نیروهای سرویس مبارزه با تروریسم به‌سمت محله‌های استان الانبار رفته توانستند سه تروریست داعشی را دستگیر کنند.

هلاکت یکی از خطرناک‌ترین سرکرده‌های داعش در دیالی

“صادق الحسینی” سخنگوی محور دیالی در حشد الشعبی در گفت‌وگو با المعلومه گفت که یک سرکرده داعش در کمین حشد الشعبی در اطراف محله المقدادیه واقع در 45کیلومتری شمال شرق بعقوبه به هلاکت رسید.

بر اساس این گزارش این تروریست که “اسامه الناحر” نام دارد قصاب داعش و یکی از خطرناک‌ترین فرماندهان سابق القاعده و کنونی داعش است که پس از سال‌ها تعقیب و گریز در شرق محله المقدادیه بعقوبه به دام نیروهای حشد الشعبی عراق افتاد و به هلاکت رسید.

حمله پهپادی به پایگاه نظامیان آمریکایی

شبکه خبری الجزیره از حمله پهپادی به پایگاه ویکتوری که محل حضور نظامیان ارتش آمریکا است خبر داد.

هفته گذشته نیز این پایگاه نیروهای آمریکایی همزمان با پایگاه عین‌الاسد هدف حمله راکتی قرار گرفته بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید