نجات دوقلوهای ۶ ماهه از آتش/ فیلم

  • حوادث
  • دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۱۰:۴۰
    کد خبر :1057734
نجات دوقلوهای ۶ ماهه از آتش

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حریق در یک ساختمان مسکونی و نجات جان ۷ نفر از جمله دو کودک دوقلوی شش ماهه خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱:۱۲ بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی دری یک ساختمان مسکونی در خیابان ولیعصر خیابان سازش به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه ۵ ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه بود که در هر طبقه ۴ واحد قرار داشت. در طبقه چهارم یک واحد ۶۰ متری قرار داشت از قسمت تراس و از بخشی که وسایل قرار داشت آتش سوزی آغاز می‌شود. دود زیادی این طبقه و طبقه بالایی را فراگرفته بود. افرادی در این بخش‌ها محبوس بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان به سرعت عملیات اطفاء و جستجو را آغاز کردند. در داخل واحد مجاور یک خانواده ۵ نفره زندگی می‌کردند که دو کودک دو قلو ۶ ماهه به همراه برادر ۴ساله شان و پدر و مادرشان در این واحد زندگی می‌کردند. همچنین در طبقات بالایی نیز دو آقا حضور داشتند. هر هفت نفر با نردبان هیدرولیکی توسط آتش نشانان به پایان منتقل شدند.

وی ادامه داد: وضعیت این ۷ نفر خوب بود اما برای چکاب کامل تحویل عوامل اورژانس شدند. آتش نشانان نیز به سرعت آتش را خاموش کرده و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند. لکه گیری و تخلیه دود نیز انجام شده است.

مهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید