قتل ۳ عضو یک خانواده با شلیک گلوله

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵
    کد خبر :1060388
قتل ۳ عضو یک خانواده با شلیک گلوله

سه نفر از اعضای یک خانواده با استفاده از سلاح گرم کلاشینکف و کلت کمری در یکی از روستا‌های مهاباد به قتل رسیدند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: طی دستوری به فرماندهی انتظامی استان و دادستان مهاباد پیگیری سریع و قاطع موضوع قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در یکی از روستا‌های مهاباد صادر شد.

به‌دنبال وقوع حادثه قتل سه نفر از اعضای یک خانواده با استفاده از سلاح گرم کلاشینکف و کلت کمری در یکی از روستا‌های مهاباد دستگاه قضایی استان با سرعت موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

ناصر عتباتی در این خصوص دستور رسیدگی صادر کرده و آورده است: با اعزام کارآگاهان و تیم‌های ویژه جنایی از مرکز استان به صحنه جرم با هماهنگی دادستان مهاباد و بازپرس ویژه رسیدگی کننده سریعا ابعاد و علت ارتکاب جرم کشف و با استفاده از تمام امکانات و شگرد‌های پلیسی و جنایی عاملان و قاتلان شناسایی، تعقیب و دستگیر شوند.

وی به دادستان مهاباد هم دستور داده است ضمن حضور در محل تمام اقدامات قضایی لازم برای حفظ صحنه جرم و ادله موجود و اشیاء و آلات ارتکاب جرم ضبط و جزئیات حادثه با تحقیقات کامل محلی صورت جلسه و دستورات لازم برای تعقیب مجرمان و دستگیری آن‌ها صادر کند.

به گزارش ایلنا، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با ابراز تاسف از حادثه ناگوار پیش آمده گفت: برخورد‌های قاطع با عاملان صورت خواهد گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید