عادل فردوسی پور: بگذارید درباره بازگشت به گزارشگری، سکوت کنم

  • ورزشی
  • دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵
    کد خبر :895473
عادل فردوسی پور: بگذارید درباره بازگشت به گزارشگری، سکوت کنم

عادل فردوسی‌پور، مجری و گزارشگر تلویزیون در حاشیه تمرین تیم رسانه ورزش در گفتگویی کوتاه درباره‌ی احتمال بازگشتش به عرصه‌ی گزارشگری و قاب تلویزیون، پاسخ مبهمی داد و گفت: ببینیم چه می‌شود، بگذارید من سکوتم را ادامه بدهم و ببینیم چه خواهد شد و قسمت چیست.

حدود سه سال است که برنامه نود تعطیل شده و به دنبال آن عادل فردوسی‌پور، مجری این برنامه هم از فضای گزارشگری کنار رفت و حالا چند سالی است که هواداران و علاقه‌مندان وی منتظر دیدن دوباره او در قاب تلویزیون هستند و گهگاهی ضمضمه‌هایی مبنی بر بازگشتش به دنیای تصویر شنیده می‌شود ولی تا این لحظه اتفاق خاصی رخ نداده است.

مجری و گزارشگر تلویزیون در حاشیه تمرین تیم رسانه ورزش در گفتگویی کوتاه درباره‌ی احتمال بازگشتش به عرصه‌ی گزارشگری و قاب تلویزیون، پاسخ مبهمی داد و گفت: ببینیم چه می‌شود، بگذارید من سکوتم را ادامه بدهم و ببینیم چه خواهد شد و قسمت چیست.

به گزارش ایلنا، فردوسی‌پور با اشاره به مشکلاتی که در 3 سال گذشته تحمل کرده گفت: من در 3 سال گذشته خیلی سختی کشیدم و در این چندساله خیلی اذیت شدم و سختی‌های زیادی کشیدم، اما به نظرم زندگی قشنگی‌های خودش را دارد و در همین سختی‌هاست که آدم درس می‌گیرد و تجربه می‌اندوزد و باید به خوبی‌های زندگی فکر کرد و همیشه امیدوار بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید