ریزش ۱۲۲۶۰ واحدی شاخص کل بورس

    کد خبر :1048856
شاخص کل بورس

شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با ریزش بیش از ۱۲ هزار واحدی مواجه شده است.

شاخص کل بورس تا به این لحظه ریزش را تجربه کرده است، در ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۳,۰۲۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۱,۹۰۲ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای ششمین روز متوالی با ثبت رقم ۴۸۶ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۷۶۸ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد.

امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای دومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۱۹ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

به گزارش مهر، ارزش صف‌های خرید ۶۱ میلیارد تومان است که کاهش ۷۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد.همچنین ارزش صف‌های فروش هم با کاهش ۱۸ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده ۶۰۸ میلیارد تومان قرار دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید