خودروهای فاقد معاینه فنی فک پلاک می شوند

    کد خبر :954426
خودروهای فاقد معاینه فنی فک پلاک می شوند

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به رصد و اعمال قانون خودوهای فاقد معاینه فنی تاکید کرد: در کنار این مسئله خودروهایی که دارای نقص فنی واضح باشند متوقف و فک پلاک و به تعمیرگاه اعزام خواهند شد و از تردد آنها ممانعت می‌شود.

سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه طرح زمستانه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی صددرصد پلیس برای فصل سرما اظهار کرد: پلیس تمام توان خود را با استفاده از ظرفیت موجود و همکاری با سایر بخش‌ها به کار خواهد گرفت و مانور امروز نیز برای اعلام این آمادگی است.

وی تصریح کرد: اگر شرایطی ترافیکی به دلیل بارندگی‌ها سنگین شود باید بتوانیم آن را مدیریت کنیم و بر همین اساس تمام نیروهای پلیس در سطح شهر تهران آماده‌باش خواهند بود.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه حجم سفرها بیش از ظرفیت شبکه‌های معابر است گفت: در طول طرح زمستانی با تجهیزات بیشتر حضور پیدا خواهیم کرد.

سردار حمیدی در پایان با اشاره به رصد و اعمال قانون خودوهای فاقد معاینه فنی تاکید کرد: در کنار این مسئله خودروهایی که دارای نقص فنی واضح باشند متوقف و فک پلاک و به تعمیرگاه اعزام خواهند شد و از تردد آنها ممانعت می‌شود.

تسنیم

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید