جلسه قیمت گذاری شیرخام به نتیجه نرسید

    کد خبر :824856

بحث‌های انجام شده درباره تعیین قیمت ۶۴٠٠ تومان برای هر کیلوگرم شیرخام بوده و موافقان و مخالفان این قیمت صحبتهای خودشان را بیان کردند.

رئیس هیات مدیره انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان با اشاره به اینکه جلسه قیمت گذاری شیرخام به نتیجه نرسید، از رئیس جمهور منتخب خواست به این موضوع ورود کند.

مجید موافق قدیری با اشاره به جلسه روز دوشنبه شورای قیمت گذاری با حضور وزیر در وزارت جهاد کشاورزی برای تعیین نرخ شیرخام، گفت: بحث‌های انجام شده درباره تعیین قیمت ۶۴٠٠ تومان برای هر کیلوگرم شیرخام بوده و موافقان و مخالفان این قیمت صحبتهای خودشان را بیان کردند که قرار شد موضوع فردا در کمیسیون اقتصادی دولت نیز این بحث مطرح و سپس اعلام نظر نهایی شود.

وی با اشاره به اواخر کار دولت دوازدهم، افزود: پیش بینی می‌کنم که این موضوع نیز در کمیسیون اقتصادی دولت به نتیجه نمی‌رسد و البته پیشنهاد مشخص بنده این است که به جای برگزاری جلسات متعدد و بدون خروجی که باعث بی انگیزگی و بلاتکلیفی شدیدی در بین تولیدکنندگان شده، دولتمردان و سیاستگذاران اقتصادی دولت آقای روحانی موضوع را در دستور کار فوری سران سه قوا قرار دهند.

قدیری تاکید کرد: اگر این کار هم امکان پذیر نبود، موضوع مربوطه را با هماهنگی آقای رئیسی و یا تیم اقتصادی رئیس جمهور منتخب قیمت شیرخام را هماهنگ و ابلاغ کنند تا مشکلی برای دولت بعد در این زمینه ایجاد نشود.

وی ادامه داد: اصلاح قیمت شیرخام با توجه به افزایش قیمت هزینه‌های تولید در شرایط فعلی ضروری است چرا که اگر می‌خواهیم شش ماه آینده دام در کشور داشته باشیم باید با تصمیم گیری به موقع جلوی معدوم شدن دام‌ها علی الخصوص دام‌های مولد گرفته شود.

منبع: مهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید