جدیدترین تصاویر از آیفون 16 پرو منتشر شد

    کد خبر :1069675

احتمال دارد آیفون 16 پرو دارای نمایشگر 6.3 اینچی باشد که آن را بزرگ‌تر از آیفون 15 پرو 6.1 اینچی می‌کند.

تاکنون تصاویر و اطلاعات مختلفی از سری آیفون 16 اپل فاش شده است. اکنون طبق تصاویر جدید، به‌نظر می‌رسد که آیفون 16 پرو در ظاهر تفاوت چندانی با آیفون 15 پرو نخواهد داشت، بااین‌حال احتمالاً اندازه نمایشگر این گوشی 6.3 اینچی خواهد بود.

براساس پست یک منبع آگاه در ایکس، انتظار می‌رود آیفون 16 پرو دارای نمایشگر 6.3 اینچی باشد که آن را بزرگ‌تر از آیفون 15 پرو 6.1 اینچی می‌کند. همان‌طور که در تصاویر فاش‌شده می‌بینید، این افزایش اندازه چندان محسوس نیست.

 آیفون 16 پرو

تصاویر فاش‌شده جدید از آیفون 16 پرو

برخلاف تصاویر فاش‌شده قبلی، در تصویر بالا می‌توانیم نمایشگر آیفون 16 پرو را نیز ببینیم. اما از آنجایی که نمایشگر خاموش است، نمی‌توانیم حاشیه‌های باریک‌تر گوشی را ببینیم که احتمالاً با فناوری «ساختار کاهش مرز» (BRS) امکان‌پذیر خواهد شد.

 آیفون 16 پرو
هرچند آرایه دوربین‌ها در آیفون 16 پرو همانند آیفون 15 پرو است، اما در این تصویر می‌بینیم که مدل جدیدتر احتمالاً دارای سنسورهای بزرگ‌تری باشد. براساس شایعات قبلی، احتمال دارد هر دو مدل پرو آیفون 16 برای اولین‌بار از یک دوربین 48 مگاپیکسلی اولتراواید بهره ببرند.

 آیفون 16 پرو
دکمه Capture نیز که پیش از این شایعه شده بود در سری آیفون 16 قرار خواهد گرفت، در تصاویر جدید وجود دارد. دکمه کپچر برای تصویربرداری کاربرد خواهد داشت و انتظار می‌رود این دکمه مکانیکی با حساسیت لمسی باشد، تا همانند دکمه شاتر در یک دوربین حرفه‌ای، کاربران آیفون نیز با فشردن آن بتوانند عکس یا فیلم بگیرند. همچنین احتمال دارد باتوجه به حساسیت لمسی آن، با کشیدن انگشت خود روی دکمه بتوانید سطح زوم را تغییر دهید.

 آیفون 16 پرو
با وجود اینکه تغییرات جزئی در ظاهر آیفون 16 پرو وجود دارد، اما به‌نظر می‌رسد این گوشی همان طراحی کلی آیفون 15 پرو را حفظ کرده است و در نگاه اول حتی ممکن است نتوانید این دو را از یکدیگر تشخیص دهید.

به‌غیر از نمایشگر بزرگ‌تر و دوربین‌های جدید، آیفون 16 پرو احتمالاً دارای تراشه قدرتمندتر و باتری کمی بزرگ‌تر خواهد بود.

دیجیاتو

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید