بیش از 1800 صندلی به ظرفیت سینمایی کشور اضافه شد

    کد خبر :489418

پس از استقبال گسترده مردم از پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، این مجموعه همچنان به اکران فیلم های روز کشور ادامه می‌دهد.

اکبر تشکری نیا با اشاره به استقبال گسترده مردم از این پردیس سینمایی اعلام کرد: فیلم­‌های مطرح و به روز کشور همچنان در این پردیس سینمایی اکران می‌شود و ما میزبان هنرمندان و عاشقان هنر هفتم خواهیم بود.

معاون فرهنگی-اجتماعی بازار بزرگ ایران اشاره داشت: با ورود این پردیس به چرخه سینمایی کشور، 12 سالن سینما و بیش از 1800 صندلی به ظرفیت سینمایی کشور اضافه می­ شود.

وی ادامه داد: از این 12 سالن، 3 سالن به صورت اختصاصی(VIP) و یک سالن به شکل ویژه برای کودکان طراحی شده است که حتماً در افزایش رضایت مندی مخاطبان مؤثر خواهد بود.

تشکری نیا با اشاره به سهولت دسترسی به بازار بزرگ ایران و وجود پارکنیگ‌­های متعدد رایگان در مجموعه، خاطرنشان کرد: تجربه مردم از حضور در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، بسیار مثبت بود؛ به طوری که حتی یک شکایت نیز از نحوه برگزاری به ستاد جشنواره اعلام نشده است.

معاون فرهنگی-اجتماعی بازار بزرگ ایران دارا بودن كامل‌ترين روش ايزولاسيون صوتی براي جلوگيری از تبادل صدا با محیط پیرامون سالن، دارا بودن بزرگترین پرده نمایش سیلور برای نمایش فیلم های سه بعدی با کیفیت 4K، استفاده از عینک‌­های سه بعدی لیزری برای اولین بار در ایران، سيستم صدای سه بعدی ۲۶.۱ AuroMax با ۴۰ بلندگو در اطراف و ۸ بلندگو در پشت پرده نمایش برای اولين بار در ايران، استفاده از سيستم مديريت متمركز كنترل پخش فيلم و اتوماسيون كنترل سالن‌ها با قابليت دريافت مستقيم فيلم از ماهواره و پخش همزمان در اكران‌های جهانی را از جمله ویژگی‌­های برتر این پردیس سینمایی برشمرد که حتماً علاقه‌­مندان بیشتری را به این مجموعه تفریحی، فرهنگی و اقتصادی جذب خواهد کرد.

شایان ذکر است: علاقه مندان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت به سایت بازار بزرگ ایران و سایت سینما تیکت مراجعه کنند و هم اکنون فیلم های زیر در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران اکران می شوند:

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید