بهره‌برداری از تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده با حضور شهردار تهران

۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷  /   /  کد خبر: 63385
بهره‌برداری از تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده با حضور شهردار تهران

تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده در منطقه ۱۶ تهران صبح امروز با حضور قالیباف شهردار تهران و معاونان شهرداری و مردم منطقه به بهره‌برداری رسید.

صبح امروز آیین بهره‌برداری همزمان از تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده به همراه ۷ پروژه عمرانی پایتخت با حضور شهردار تهران، معاونی فنی و عمرانی شهرداری و مدیران شهری و شهردار منطقه ۱۶ تهران به بهره‌برداری رسید.

در این آیین تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده حدفاصل خیابان شهید رجایی تا میدان عباسی به تونل حدود ۵۵۰ متر با هزینه‌ای حدود ۲۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. طول رمپ‌های ورودی و خروجی این پروژه بیش از ۴۴۰ متر می‌باشد. عرض معبر سواره‌رو در تونل و زیرگذر ۱۰٫۵ متر و ارتفاع آن ۵٫۲۰ متر می‌باشد.

علاوه بر این تونل و زیرگذر برخی دیگر از پروژه‌های شهری تهران به صورت همزمان به امضا رسید، مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای ۵ پل شهر تهران از این دست می‌باشد. پل تقاطع بزرگراه شهید چمران با خیابان ملاصدرا با هزینه تقریبی ۴ میلیارد تومان، پل تقاطع بزرگراه شهید همت با بزرگراه کردستان با هزینه تقریبی ۲ میلیارد تومان، پل تقاطع بزرگراه صدر تا خیابان شریعتی با هزینه تقریبی ۲ میلیارد تومان، پل تقاطع بزرگراه صدر تا بزرگراه شهید مدرس با هزینه یک میلیارد تومان و پل تقاطع بزرگراه شهید همت با بزرگراه امام علی با هزینه‌ای نزدیک به یک میلیارد تومان مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای شده‌اند.

همچنین ساماندهی و احیای رودخانه وردآورد ( بخش بالادست بزرگراه شهید خرازی) نیز باهزینه تقریبی حدود ۵ میلیارد تومان و ایمن‌سازی بستر رودخانه کن با حدود هزینه ۵ میلیارد تومان طرح‌های دیگری هستند که همزمان با بهره‌برداری از تونل و زیرگذر ضربعلی‌زاده صبح امروز به بهره‌بردرای رسید.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها