نجات ۱۳ تن در پی وقوع حریق سه خودروی سواری

۲۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵  /   /  کد خبر: 55119
نجات ۱۳ تن در پی وقوع حریق سه خودروی سواری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۱۳ تن در پی وقوع حریق سه خودروی سواری در پارکینگ یک مجتمع مسکونی خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۵:۴۷ بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و ددر پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه نردبام و تشک نجات به محل حادثه که یک مجتمع مسکونی واقع در بلوار تعاون بود، اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه گفت: پس از حضور آ‌تش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در قسمت پارکینگ یک ساختمان پنج طبقه ۱۰ واحدی رخ داده و در پی آن سه دستگاه خودروی سواری ام وی ام، سمند و پژو ۴۰۵ در پارکینگ منفی یک این ساختمان دچار حریق شده و کاملا شعله ور شده اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شعله های آتش‌ در حال سرایت به دیگر خودروها و انباری این مجتمع مسکونی بود، خاطرنشان کرد: همچنین دود زیادی ظبقات این ساختمان را فرا گرفته بود که ساکنان را دچار ترس و اضطراب کرده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات خود برای نجات و اطفای حریق را آغاز کردند، گفت: یک گروه از آتش نشانان با مراجعه به طبقات ۱۳ نفر ازساکنان را از میان دود وشعله های آتش خارج کرده که در این میان یکی از آنان که مردی مسن بود دچار مصدومیت شده و برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: همزمان گروه دیگر نیز اقدام به اطفای حریق کرده و ضمن جلوگیری از توسعه حریق شعله های آتش را به طور کامل مهار کرده و پس از ایمن سازی محل و تخلیه دود در ساعت ۷:۳۶ به ماموریت خود خاتمه دادند.

به گفته ملکی علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها