«جمعه پنجم آبان» و «یکشنبه آخر سال» در غرفه‌های نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹  /   /  کد خبر: 3282
«جمعه پنجم آبان» و «یکشنبه آخر سال» در غرفه‌های نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود

مجتبی رمضانی از شاعران کشور از حضور کتاب‌هایش در نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: «جمعه پنجم آبان» عنوان مجموعه غزل‌های بنده است که در برگیرنده ۴۰ غزل است و قرار شده در نمایشگاه کتاب عرضه شود.

مجتبی رمضانی از شاعران و نویسندگان کشورمان  پیرامون اثر خود در نمایشگاه کتاب اظهار داشت: «جمعه پنجم آبان» عنوان مجموعه غزل های بنده است که در برگیرنده ۴۰ غزل است.

وی در ادامه با بیان اینکه این کتاب در ۹۰ صفحه با قطع رقعی و قیمت ۷۵۰۰ تومان توسط انتشارات آوای کلار چاپ شده گفت: «یکشنبه آخر سال» عنوان کتاب شعر دیگری است که در برگیرنده ۳۸ شعر سپید می‌شود.

این شاعر با بیان اینکه اشعار این اثر در قالب ۸۴ صفحه منتشر شده متذکر شد:«یکشنبه آخر سال» در قطع رقعی با قیمت ۶۰۰۰ تومان توسط انتشارات آوای کلار به بازار آمده است.

رمضانی که از او تاکنون ۱۸ عنوان کتاب منتشر شده که ۸ اثر در زمینه شعر کودک و ۶ عنوان دیگر گردآوری است می‌گوید: علاوه بر این کتاب‌ها سه مجموعه داستان کوتاه از نویسنده‌های نامی دنیا گرداوری کرده ام که این کتاب ها هر کدام ۱۲۰ صفحه هستند.

این شاعر گفت: «خدا مواظب سیب هاست»، «خدا پشت پنجره است» و «نسیم نفس خداست» نام این آثار هستند که در قطع پالتویی توسط انتشارات آوای کلار به چاپ رسیده‌اند.

وی این آثار را با شمارگان ۱۲۰۰ نسخه دانست که در نمایشگاه کتاب و در شهرآفتاب عرضه خواهند شد.

 

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها