جدیدترین اخبار
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱ ورزشی کد خبر :223275

درخشش نوجوانان هوگوپوش در روز نخست/ صید مدال های رنگارنگ از استانبول

پنجمین دوره تورنمنت بین‌المللی ترکیه از روز گذشته (یکشنبه) در سالن مرکز همایش های استانبول در حال برگزاری است و رقابت‌های نوجوانان در این مسابقات از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (دوشنبه) و با حضور ۲۳ نماینده کشورمان آغاز شد.

به گزارش بازتاب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان که با تصمیم کادرفنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G1) شرکت کرده‌اند، از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد.

این رقابت‌ها با حضور ۲۴۰۰ شرکت کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت ۴ روز پیگیری می‌شود که از این تعداد ۷۰۱ نفر (۳۸۵ پسر – ۳۱۶ دختر) در رده سنی نوجوانان حضور دارند.

مبارزات نوجوانان پسر امروز (دوشنبه) و طی یک روز برگزار می‌شود و پیکارهای گروه دختران نیز در ۵ وزن نخست امروز و در ۵ وزن پایانی روز فردا (سه شنبه) پیگیری خواهد شد.

نتایج کسب شده در این رقابت ها به شرح ذیل است:

«گروه پسران»

وزن اول (۴۵- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

حسین لطفی ۲۴ – نیهاد عباسوف (آذربایجان) ۴

مرحله یک‌شانزدهم///

حسین لطفی ۲۷ – کالیک (ترکیه) ۹

مرحله یک‌هشتم///

حسین لطفی ۱۳ – دائولت ژوماگالیو (قزاقستان) ۱۰

مرحله یک‌چهارم///

حسین لطفی ۲۹ – ودات ایلباسان (ترکیه) ۵

** برنز لطفی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

حسین لطفی ۱۸ – کاسکو (ترکیه)۱۶

** لطفی راهی فینال شد

فینال///

حسین لطفی ۲۱ – سرور بالابان (ترکیه) ۱۱

لطفی بر سکوی قهرمانی ایستاد

وزن دوم (۴۸- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

آرین آرش ۱۶ – ایلژان ایلشیبای (قزاقستان) ۵

مرحله یک‌شانزدهم///

آرین آرش ۲۴ – سرکان سلیل (ترکیه) ۳

مرحله یک‌هشتم///

آرین آرش ۱۵ – محمد لاچوری (بلژیک) ۴

مرحله یک‌چهارم///

آرین آرش ۷ – پرویز اسکندروف (آذربایجان) صفر

** مدال برنز آرش قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

آرین آرش ۱۹ – محمدخلیل جندوبی (تونس) ۲۰

** آرش به مدال برنز رسید

وزن سوم (۵۱- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

امیر ولی‌پور ۲۵ – فورکان کادیر (ترکیه) ۵

مرحله یک‌شانزدهم///

امیر ولی‌پور ۴۰ – اِرای کاپ (ترکیه) ۷

مرحله یک‌هشتم///

امیر ولی‌پور ۲۲ – اوزان ارسوی (ترکیه) یک

مرحله یک‌چهارم///

امیر ولی‌پور ۲۱ – اَمن الله (تونس) ۱۵

** مدال برنز ولی پور قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

امیر ولی‌پور صفر – جرمی مانسولد (هلند) صفر (برنده ولی پور)

** ولی پور فینالیست شد

فینال///

امیر ولی‌پور ۱۹ – تولگا سیسیکگسل (ترکیه) یک

** ولی پور قهرمان شد

وزن چهارم (۵۵- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

ابوالفضل حاتمیان ۲۵ – مهمت کورت (ترکیه) ۱۴

امیرسینا بختیاری ۳۳ – یرنار بیبیت (قزاقستان) ۱۰

مرحله یک‌شانزدهم///

ابوالفضل حاتمیان ۲۷ – رومان فال (اوکراین) ۷

امیرسینا بختیاری ۳۱ – امیر کانپاک (ترکیه) ۷

مرحله یک‌هشتم///

ابوالفضل حاتمیان ۱۰ – محمود کاسکو (ترکیه)۱۸

** حاتمیان از دور رقابت ها کنار رفت

امیرسینا بختیاری ۲۸ – ماگنوس جانسن (نروژ) ۸

مرحله یک‌چهارم///

امیرسینا بختیاری ۲۳ – خیرالدین چیهی (تونس)۸

** مدال برنز بختیاری قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

امیرسینا بختیاری ۲۷ – کمال کولوک (ترکیه) ۱۸

** مدال نقره بختیاری قطعی شد

فینال///

امیرسینا بختیاری ۲۰ – محمود کاسکو (ترکیه) ۱۶

** بختیاری بر سکوی قهرمانی ایستاد

وزن پنجم (۵۹- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

محمد احسان مهاجری ۳۰ – یوسف اولاس دمیرباس (ترکیه) ۱۰

حامد اصغری ۳۵ – محمدطاها دمیر (ترکیه) ۲

مرحله یک‌شانزدهم///

محمد احسان مهاجری ۱۷ – کان ارسلان (ترکیه) صفر

حامد اصغری ۲۶ – سمیر ماهاراموف (آذربایجان) ۶

مرحله یک‌هشتم///

محمد احسان مهاجری ۷ – آنوار علی ئف (ازبکستان) یک

حامد اصغری ۱۳ – اونور مِسه (ترکیه) ۵

مرحله یک‌چهارم///

محمد احسان مهاجری ۱۲ – تامرلان تالگاتولی (قزاقستان) ۳

** مدال برنز مهاجری قطعی شد

حامد اصغری ۴۶ – یونس آکویون (ترکیه) ۷

** مدال برنز اصغری قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمد احسان مهاجری ۲۶ – الکساندر دژودژف (بلغارستان) ۲۰

** مدال نقره مهاجری قطعی شد

حامد اصغری ۲۲ – تالها سویکان (ترکیه) ۲

** مدال نقره اصغری قطعی شد

فینال///

محمد احسان مهاجری ۱۳ – حامد اصغری ۲۰

** نشان زرین طلا برگردن اصغری

** مهاجری نایب قهرمان شد

وزن ششم (۶۳- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

عرفان مرادی صفر (استراحت)

علیرضا یعقوب تبار(استراحت)

مرحله یک‌شانزدهم///

عرفان مرادی – مهمت توران (ترکیه) صفر (برنده مرادی)

علیرضا یعقوب تبار ۱۸ – ایسیلیورت (ترکیه) صفر

مرحله یک‌هشتم///

عرفان مرادی ۴۲ – دیمات ژومابک (قزاقستان) ۲۱

علیرضا یعقوب تبار ۱۳ – حمزه فرج (لبنان) ۴

مرحله یک‌چهارم///

عرفان مرادی ۲۰ – الهم (اردن) ۱۷

** مدال برنز مرادی قطعی شد

علیرضا یعقوب تبار ۱۲ – محمد خان (آلمان) ۱۳

** یعقوب تبار از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

عرفان مرادی ۲۲ – نسیم کاسکو (ترکیه) ۲۳

** مرادی به مدال برنز رسید

وزن هفتم (۶۸- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

محمدمهدی عمادی ۲۵ – تیموسین ساسمازتین (ترکیه) ۵

اشکان زحمتکشان ۱۵ – تریم حجر (نروژ) یک

مرحله یک‌شانزدهم///

محمدمهدی عمادی ۱۸ – ایلامان بالتابایف (قزاقستان) ۸

اشکان زحمتکشان ۴ – مصطفی ایلماز (ترکیه) ۳

مرحله یک‌هشتم///

محمدمهدی عمادی ۱۵ – صالح ستینکایا (ترکیه) ۶

اشکان زحمتکشان ۱۹ – علی محمد (آلمان) ۸

مرحله یک‌چهارم///

محمدمهدی عمادی ۳۵ – عبدالله پولات (ترکیه) ۲۷

** مدال برنز عمادی قطعی شد

اشکان زحمتکشان ۳۲ – دیلموراد عبدوالیف (قزاقستان) ۱۲

** مدال برنز زحمتکشان قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمدمهدی عمادی ۸ – ایراسیل بیکبولات (قزاقستان) ۶

** مدال نقره عمادی قطعی شد

اشکان زحمتکشان ۳ – آنارگیوس سوفاتاسیوس (یونان) صفر

** مدال نقره زحمتکشان قطعی شد

فینال///

محمدمهدی عمادی ۲ – اشکان زحمتکشان صفر

** عمادی بر سکوی قهرمانی ایستاد

** زحمتکشان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد

وزن هشتم (۷۳- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌هشتم///

امیرحسین بهرآبادی ۲ – بادر آچاب (بلژیک) صفر

مرحله یک‌چهارم///

امیرحسین بهرآبادی ۱۶ – محمد آئولاد (هلند) ۷

** برنز بهرآبادی قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

امیرحسین بهرآبادی ۱۴ – شینگیس ساندیباف (قزاقستان) ۹

** بهرآبادی راهی فینال شد

فینال///

امیرحسین بهرآبادی ۳۳ – بکزات شایدیلدا (قزاقستان)۱۲

** بهرآبادی طلایی شد

وزن نهم (۷۸- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌شانزدهم///

محمد خانی ۶ – حمزه تسکین (ترکیه) یک

مرحله یک‌هشتم///

محمدعلی خسروی ۱۴ – ایسماعیل آکسو (ترکیه) صفر

محمد خانی ۲۴ – نیکولاس بونتیوک (یونان) ۴

مرحله یک‌چهارم///

محمد خانی ۱۶ – فادیل کادیر دویماز (ترکیه) ۵

** مدال برنز خانی قطعی شد

محمدعلی خسروی ۱۹ – مرجن گانیف (قزاقستان) ۴

** مدال برنز خسروی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمد خانی ۱۸ – ملیح ایلماز (ترکیه) ۱۳

** مدال نقره خانی قطعی شد

محمدعلی خسروی ۲۰ – میلوس (نروژ) ۱۶

** مدال نقره خسروی قطعی شد

فینال///

محمد خانی صفر – محمدعلی خسروی ۱۲

** خسروی قهرمان شد

** خانی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد

وزن دهم (۷۸+ کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌هشتم///

نیما مهرعلی ۱۴ – عیسی سینان (ترکیه) ۲

مرحله یک‌چهارم///

نیما مهرعلی ۱۰ – گئورگیوس زیکاس (یونان) ۸

** مدال برنز مهرعلی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

نیما مهرعلی ۲۰- علی عمران پستو (ترکیه) ۳

** مدال نقره مهرعلی قطعی شد

فینال///

نیما مهرعلی ۱۲ – علی ایلماز یک

**مهرعلی قهرمان شد

«گروه دختران»

وزن اول (۴۲- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌شانزدهم///

مریم حاج علیزاده ۱۷ – یاگمور ایلدیریم (ترکیه) ۶

مبینا کلی‌وند ۲۶ – ایپک الیف (ترکیه) ۳

مرحله یک‌هشتم///

مریم حاجی علیزاده ۲۰ – رومیسا نور (ترکیه) صفر

مبینا کلی‌وند ۱۵ – آنیتا فال (اوکراین) صفر

مرحله یک‌چهارم///

مریم حاجی علیزاده ۱۷ – جسیکا دیک (آلمان) ۶

** مدال برنز حاجی علیزاده قطعی شد

مبینا کلی‌وند ۱۲ – هادیر عبدالحکیم (آلمان) ۴

** مدال برنز کلی وند قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

مبینا کلی‌وند ۵ – امینه گوگباکان (ترکیه) ۱۳

** کلی وند به مدال برنز رسید

مریم حاجی علیزاده ۱۲ – آذرا کاورس (ترکیه) ۵

** مدال نقره حاجی علیزاده قطعی شد

فینال///

مریم حاجی علیزاده ۱۰ – امینه گوگباکان (ترکیه) ۱۱

**حاجی علیزاده به مدال نقره رسید

وزن دوم (۴۴- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌شانزدهم///

مهلا مومن‌زاده ۳۰ – فردان کایاسی (ترکیه) ۴

مرحله یک‌هشتم///

مهلا مومن‌زاده ۱۷ – زهرا نور (ترکیه) یک

مرحله یک‌چهارم///

مهلا مومن‌زاده ۲۴ – ایدااِلینا تامیلا (فنلاند) ۳

** مدال برنز مومن‌زاده قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

مهلا مومن‌زاده ۲۴ – ورا کاچوویتسچ (آلمان) ۴

** مدال نقره مومن‌زاده قطعی شد

فینال///

مهلا مومن‌زاده ۱۹ – مینایا آکباروا (آذربایجان) ۵

** مومن‌زاده طلایی شد

وزن سوم (۴۶- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌شانزدهم///

غزل سلطانی ۱۱ – آسیه الکیت (ترکیه) یک

زهرا علیزاده ۲۴ – الیف آکینال (ترکیه) صفر

مرحله یک‌هشتم///

غزل سلطانی ۲۱ – الیسا الهلوانی (ایتالیا) ۷

زهرا علیزاده ۱۳ – النی لوی (یونان) ۲

مرحله یک‌چهارم ///

غزل سلطانی ۱۱ – آسل عثمانوا (قزاقستان) صفر

** مدال برنز سلطانی قطعی شد

زهرا علیزاده ۶ – چایما تومی (تونس) ۹

** علیزاده از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

غزل سلطانی ۲۳ – سهینباز (ترکیه) یک

** مدال نقره سلطانی قطعی شد

فینال///

غزل سلطانی ۶ – ایکلیما (ترکیه) یک

** سلطانی قهرمان شد

وزن چهارم (۴۹- کیلوگرم):

——————————

مرحله یک‌شانزدهم///

مریم ملکوتی خواه ۲۲ – سیلا ازگی (ترکیه) ۲

مرحله یک‌هشتم///

مریم ملکوتی خواه ۱۶ – سِرن سویتورک (ترکیه) ۲

مرحله یک‌چهارم///

مریم ملکوتی خواه ۸ – الیف ایلگین (ترکیه) ۱۱

**ملکوتی خواه از دور رقابت ها کنار رفت

وزن پنجم (۵۲- کیلوگرم):

——————————

مرحله مقدماتی///

نرگس میرنورالهی ۱۶ – بهار آنکان (ترکیه) صفر

مرحله یک‌شانزدهم///

نرگس میرنورالهی ۱۶ – بن آئون (تونس) ۲

فاطمه جعفری ۲۳ – هیرا اتسیک (ترکیه) ۲

مرحله یک‌‌هشتم///

نرگس میرنورالهی ۲۸ – کانسو اورنلیوگلو (ترکیه) ۲

فاطمه جعفری ۷ – سوده ایرم (ترکیه) ۵

مرحله یک‌چهارم///

نرگس میرنورالهی ۲۱ – حوا نورارسلان (ترکیه) یک

مدال برنز میرنورالهی قطعی شد

فاطمه جعفری ۲ – وانسا (آلمان) ۸

جعفری از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

نرگس میرنورالهی ۲ – گولس چولات (ترکیه) صفر

مدال نقره میرنورالهی قطعی شد

فینال///

نرگس میرنورالهی ۱۲ – وانسا (آلمان) ۲۸

میرنورالهی نایب قهرمان شد

Ad

روی خط خبر

  • پاسخ وزارت امور خارجه به برخی ابهامات درباره رژیم حقوقی خزر
  • انتقاد مراجع تقلید از کدام سخنران مدرسه فیضیه بود؟
  • رئیس جدید شعبه دوم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چه مأموریتی دارد؟
  • صدراعظم آلمان ارائه کمک اقتصادی به ترکیه را رد کرد
  • بولتون: پمپئو برای چهارمین‌بار به کره‌شمالی سفر می‌کند
  • بازار الکترونیک فرش مشهد از نرم افزار آنلاین تست دکوراسیون خود رونمایی کرد
  • اجاره ویلا، هیچ‌وقت به این سادگی نبوده است
  • دادگاه مشایی علنی برگزار می‌شود
  • ۴۰ تروریست در عملیات‌های نیروهای امنیتی ترکیه ازپای درآمدند
  • اشرف غنی: حملات به طالبان تا قبول آتش‌بس ادامه می‌یابد
  • بانک مرکزی اعلام کند کسانی که بیش از یکهزار سکه بخرند متخلف هستند
  • ممنوعیت صادرات چای لغو شد
  • اقتصاد ما لیبرالی نیست/از مردم ترکیه الگو بگیرید
  • بحران لیره ترکیه ریسک زیادی برای اقتصاد برلین دارد
  • فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع): پلاکارد مراسم فیضیه با هدف حاشیه سازی تصویربرداری شد
  • روستایی چسبیده به زنجان اما فقیر
  • اعلام برنامه‌های شادپیمایی عروسک‌ها
  • آغاز پخش «محله گل و بلبل ۳» از عید قربان
  • ۹ گروه مواد خوراکی گران شد
  • حمله با خودرو به مردم در اسپانیا ۳ زخمی برجا گذاشت
  • یک نظامی آمریکایی در عراق کشته شد
  • نخست‎وزیر استرالیا با کاهش محبوبیت مواجه است
  • وزارت خارجه ایتالیا اتحادیه اروپا را به کمک فراخواند
  • دولت از قیمت‌گذاری دستوری فولاد دست بردارد
  • ۸۰ فروند شناور در دریای جنوب فانوس ماهی صید می‌کنند
  • واردکنندگان علیه مصوبه ارزی دولت به دیوان عدالت شکایت کردند
  • تحریم نفت ایران منجر به بی‌ثباتی بازار نفت خواهد شد
  • نرخ خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های برق‌آبی کوچک ابلاغ شد
  • الاسدی: عجله‌ای برای اعلام ائتلاف بزرگ نداریم
  • کتاب درسی جدیدالتالیف تا سال ۱۴۰۰ نداریم