جدیدترین اخبار
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴ کد خبر :160498

به خاطر رای شعار ندادم، هیچ کدام از وعده‌هایم را فراموش نکردم

روحانی در گزارشی که از عملکرد دولت دوازدهم در ۱۰۰ روز گذشته ارائه داد، به شعارهای اقتصادی‎اش در دوران تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و بر تعهدش برای اجرای آنها تا پایان عمر این دولت تاکید کرد.

حجت الاسلام حسن روحانی در نشست تلویزیونی امشب خود به منظور ارائه گزارش ۱۰۰ روزه به مردم پس از پیروزی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، سخنانش را با تسلیت مجدد به مردم کرمانشاه آغاز کرد و گفت: امیدواریم دولت و مردم در کنار هم بتوانند به این مردم آسیب دیده کمک کنند. او همچنین از همه کسانی که در ۱۵ روز گذشته به مردم کرمانشاه کمک کردند، اعم از مردم، مقامات دولتی، نیروهای مسلح و …تشکر کرد.

گزیده سخنان روحانی را در ادامه می‌خوانیم:

زلزله ۷٫۳ ریشتری در دهه اخیر نداشتیم. این زلزله در شب رخ داد و راههای ارتباطی هم بسته شده بود که امدادرسانی را سخت می کرد. ۲۷۰۰ نفر از لحظه وقوع زلزله تا فردا ظهر از زیر آوار نجات پیدا کرده و بیش از ۷۰۰۰ نفر در بیمارستانها مداوا شدند. در سفری که به منطقه داشتم دیدم که روحیه مردم روحیه خوبی بود و درخواست های به حقی هم از مسئولان داشتند. به سرعت نیازهای اولیه مرتفع شد و ۱۵۵۰ عمل در ۴۸ ساعت اول در بیمارستانهای آنها انجام شد.

اقدامات انجام شده پس از این زلزله نسبت به زلزله‎ها