یک سناتور آمریکایی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰  /   /  کد خبر: 143
یک سناتور آمریکایی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد

در ادامه سیاست‌های خصمانه واشنگتن علیه کشورمان، یک سناتور آمریکایی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران با هدف ایجاد اختلاف میان گروه‌های داخلی با اعضای گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد.

جان مک کین سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی روز جمعه در تیرانا، پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک منافقین و چند تن دیگر از اعضای این گروهک تروریستی دیدار و گفت‌گو کرد.

سناتور مک کین که همواره مواضعی ضد ایرانی دارد، در این دیدار از انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق ابراز خرسندی و از دولت آلبانی برای همکاری در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.

گروهک تروریستی منافقین با وجود چند دهه خشونت افراط‌گرایانه علیه ملت ایران همچنان سعی دارد خود را حزبی عادی و سیاسی جلوه دهد.

جمعی از مقامات پیشین آمریکا، ازجمله رودی جولیانی، شهردار پیشین نیویورک، در دی‌ماه ۹۵ در نامه‌ای خطاب به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از وی خواستند تا اقدام به برقراری ارتباط با گروهک منافقین کند.

پیش از آن نیز شبکۀ فاکس نیوز گزارش داده بود که منافقین با ارسال نامه‌ای به ترامپ خواستار بازنگری وی در توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ شدند. در این نامه که به‌طور انحصاری در اختیار فاکس نیوز قرار گرفته بود، گروهی از منافقین همچنین از ترامپ خواستند با آن‌ها به‌صورت تلفنی گفت‌وگو و یا دیدار کند.

اعضای گروهک تروریستی منافقین اندکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ و در پی اجرای یک سری ترورها و بمب‌گذاری‌ها که جان بسیاری از مقام‌های ارشد و غیرنظامیان بی گناه را گرفت، مجبور شدند از ایران فرار کنند. در نتیجه این اقدامات تروریستی نزدیک به ۱۲ هزار ایرانی جان خود را از دست دادند.

این گروهک تروریستی همچنین در جنگ ۸ ساله عراق علیه ایران، با حمایت صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق، جنایات شنیعی را علیه مردم ایران و عراق مرتکب شد.

گردهمایی بقایای گروهک منافقین در تیرماه سال ۹۵ با حضور برخی مقامات پیشین سیاست خارجی کشورهایی مثل آمریکا، فرانسه و عربستان در پاریس برگزار شد.

ترکی الفیصل، شاهزاده سعودی و رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان نیز در این نشست حضور داشت و به لفاظی علیه ایران پرداخت. اوایل شهریور نیز رسانهها اعلام کردند که ملک سلمان عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی از مریم رجوی برای سفر به عربستان و انجام مناسک حج دعوت کرده است.

این کشورها تلاش می‌کنند تا با حمایت از این گروهک تروریستی که جنایاتش در سال‌های گذشته کاملا آشکار و غیر انسانی بوده است، به اهداف خود در ایران دست یابند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها