حقوق‌های نجومی در دولت یازدهم داد کارگران را در آورده است

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳  /   /  کد خبر: 8201
حقوق‌های نجومی در دولت یازدهم داد کارگران را در آورده است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به اعتراضات کارگران در جریان سخنرانی رئیس‌جمهور گفت: اراده‌ای برای بهبود وضعیت کارگران در دولت فعلی وجود ندارد.

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات جمعی از کارگران در جریان سخنرانی روز گذشته حجت‌الاسلام حسن روحانی در جمع کارگران کشور، گفت: اعتراضات کارگران بیان‌گر این است که دولت یازدهم گام مثبتی در جهت بهبود وضعیت کارگران برنداشته است.

وی با تأکید بر اینکه برخی از کاندیداها در آستانه انتخابات به دنبال ریختن رأی کارگران به سبد خود هستند، افزود: زمانی که انتخابات تمام می‌شود، این قشر زحمت‌کش را فراموش می‌کنند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه اعتراضات کارگران بیان‌گر این است که آنها فریادرسی ندارند، تصریح کرد: طبیعی است زمانی که به شخصی ظلم می‌شود و مظلوم واقع می‌شود باید فریاد بزند و باید فریادش را به گوش رئیس‌جمهور منتخبش برساند و از طرف دیگر هم حقوق‌های نجومی، فسادهایی که رخ داده و رانت‌هایی که خورده شده سبب نارضایتی هر چه بیشتر کارگران شده است.

ابطحی با تاکید بر اینکه این اعتراضات بخشی از نارضایتی کارگران بود، خاطرنشان کرد: سال گذشته شاهد تجمع گروه‌های کارگری مختلف از سراسر کشور در مقابل مجلس بودیم، نمایندگان مجلس هم تلاش‌هایی برای حل معضلات کارگران انجام داده‌اند، اما فریادهای وکلای ملت به جایی نرسیده‌ است.

وی با تاکید بر اینکه اراده‌ای برای بهبود وضعیت معیشت و زندگی کارگران در دولت یازدهم وجود ندارد، تصریح کرد: متاسفانه نگاه دولتمردان به بیرون از کشور است و دولت تمام ظرفیت‌های کشور را معطل کرده تا از آن سوی مرزها به ما محبت کنند که این اقدام بسیار غلطی است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس، با تاکید اینکه شعارها و اعتراضات کارگران نشان دهنده این است که دولت به وعده‌های خود درباره بهبود وضعیت کارگران عمل نکرده، گفت: وجود نا‌هماهنگی در تیم اقتصادی دولت سبب محقق نشدن وعده‌های دولت درباره وضعیت بهبود معیشت کارگران است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها