جدیدترین اخبار
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶ فرهنگی و هنری کد خبر :69325

ماجرای پیکانِ «زرد قناری»

شبکه های مختلف سیما در روزهای آخر هفته فیلم های مختلفی را نمایش می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «چه رویاهایی می‌آیند؟»، «دوازده، راند ۳»، «زرد قناری»، «وزن زندگی»، «بانتی و بابلی»، «سفرهای گالیور»، «اونا؟ کیا؟»، «گزارشگر ویژه»، «مسیر هشتم»، «روز ملی»، «داستان اسباب‌بازی۱»، «خرس قطبی کوچولوی۲»، «دوربین»، «ستاره شرق»، «کویر»، «بره ناقلا» «آقای مهربان»، «فرزانه»، «اسب مسابقه»، «آمریکایی آرام»، «نامه‌های خیس»، «خسیس»، «کلیک»، «معجون زمان ۱»، «رهایی از شائوشنگ»، «پلیس فروشگاه»، «قلدرها» و «واکنش زنجیره‌ای» پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ مردادماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

چه رویاهایی می‌آیند؟

فیلم سینمایی «چه رویاهایی می‌آیند؟» به کارگردانی وینسنت وارد، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زن و شوهر جوانی دو فرزند خود را در حادثه‌ای از دست می‌دهند. زن تحمل ندارد، اما شوهرش به او کمک می‌کند و شوق زندگی را به وی بازمی‌گرداند. مدتی بعد مرد در حادثه‌ای کشته می‌شود و به بهشت می‌رود. زن که این بار یار و یاوری ندارد، خودکشی می‌کند و مرد سفری از بهشت به دوزخ را برای یافتن همسرش آغاز می‌کند….

رابین ویلیامز، کوبا گودینگ جونیور و آنابلا شیورا بازیگران این فیلم هستند.

دوازده راند

فیلم سینمایی «دوازده، راند ۳» به کارگردانی استفان رینولدز، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جاناتان گود و راجر کراس خواهید دید: بارک، کارآگاه فاسد اداره پلیس به خانه یک قاچاقچی مواد می‌رود تا همه اسناد و مدارکی را که این شخص علیه او دارد نابود کند. قاچاقچی حاضر به همکاری نیست و بارک او را به قتل می‌رساند و لپ تاپش را با گلوله از بین می‌برد اما نمی‌داند که همه مدارک در یک فلش مموری ذخیره شده است…

شبکه دو سیما

زرد قناری

فیلم سینمایی «زرد قناری» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ‌۲۳ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کفاش جوانی به‌نام نصرالله مددی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند سهم خود را در کفاشی می‌فروشد تا قطعه زمینی بخرد و روی آن به زراعت مشغول شود. صاحب این زمین در تهران با سند جعلی، آن را به فرد دیگری فروخته است. نصرالله موقعی متوجه می‌شود که عمله های خریدار تهرانی روی زمین مشغول کارند. نصرالله همراه زن و فرزندانش برای پیگیری پرونده راهی تهران و در خانه پدرزن ساکن می‌شود اما راه به جایی نمی‌برد. باجناق او آقا کمال دام دیگری برای او می گسترد: فروختن یک دستگاه اتومبیل پیکان به نام زرد قناری که بارها به دیگران فروخته و دزدیده شده است.

در فیلم سینمایی «زرد قناری»، مهدی هاشمی، گلاب آدینه و منوچهر حامدی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

وزن زندگی

فیلم سینمایی «وزن زندگی» به کارگردانی جیسون رایتمن، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جرج کلونی، ورا فارمیگا و آنا کندریک خواهیم دید: رایان که یک خبره در تعدیل نیرو شرکت‌هاست، درست در زمانی که در مرز رسیدن به رکورد ۱۰ میلیون مایل پرواز است و درست بعد از اینکه زن رویاهایش را در یک سفر ملاقات می‌کند، زندگی‌اش مورد تهدید قرار می‌گیرد….

شبکه سه سیما

بانتی و بابلی

فیلم سینمایی «بانتی و بابلی» به کارگردانی شاد علی، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی رانی موخرجی و آبهیشک باچان خواهید دید: یک دختر و یک پسر هندی که به‌دنبال کار هستند، پس از اینکه به چند جا مراجعه می‌کنند و فریب می‌خورند، تصمیم به کلاهبرداری و سرقت می‌گیرند که سال‌ها در این کار موفق می‌شوند ولی در انتها پس از دستگیری تصمیم می‌گیرند که توبه کنند و با بازرس پلیس که مدت‌ها به دنبال آنها بوده همکاری کنند.

سفرهای گالیور

فیلم سینمایی «سفرهای گالیور» به کارگردانی روب لترمن، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: گالیور روزنامه‌نگاری است که به‌ علت خجالتی بودن، بعد از ۵ سال نتوانسته از همکارش خواستگاری کند، همچنین به‌ دلیل خجالت و جرات نداشتن تحقیق درباره مثلث برمودا را می‌پذیرد و در گرداب آن غرق می‌شود! لی‌لی‌پوت‌ها او را دستگیر می‌کنند و از هیکل غول‌پیکر گالیور وحشت می‌کنند. گالیور نمی‌داند که چطور سر از سرزمین لی‌لی پوت‌ها درآورده…

جک بلک و املی بلونت در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

اونا؟ کیا؟

فیلم سینمایی «اونا؟ کیا؟» به کارگردانی فابیو بونی‌فچی و فرانچسکو می‌چیکه، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ادوآردو لئو و مارکو گیگی‌آللینی آمده است: دیوید مردی ۲۶ ساله است. او در دو شرکت بازرگانی کار می‌کند و برای به‌دست آوردن ترفیع و مبلغ زیادی پاداش تلاش می‌کند. به‌طور تصادفی با مردی به‌نام مارچلو آشنا می‌شود. مارچلو او را به منزلش دعوت می‌کند اما صبح روز بعد وقتی بیدار می‌شود متوجه می‌شود که مارچلو و دو دخترش سارقان و کلاهبردارانی حرفه‌ای هستند که تمام موجودی بانک و ماشین او را به سرقت بردند…

گزارشگر ویژه

فیلم سینمایی «گزارشگر ویژه» به کارگردانی ریکی جرویس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: خبرنگار یک شبکه‌ رادیویی به‌نام فرانک و تکنیسین همراهش فینچ قرار است در یک سفر کاری به اکوادور بروند که در آنجا آشوب و شورش مسلحانه صورت گرفته است. فینچ به‌تازگی با همسرش مشکل پیدا کرده و به اشتباه، به‌جای پاکت حاوی نامه‌های او، پاکت حاوی پاسپورت‌ها و پول ماموریت را به سطل زباله می‌اندازد. آنها در فرودگاه و موقع عزیمت متوجه این موضوع می‌شوند…

در این فیلم ریکی گروایس و اریک بانا نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

مسیر هشتم

فیلم تلویزیونی «مسیر هشتم» به کارگردانی حسین قاسمی جامی، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک گروه از دانشجویان رشته زمین‌شناسی برای تحقیق در مورد یخچال به کوه‌نوردی می‌روند. بهمن مسئول این گروه است که در مسیر کوهنوردی در مه گم می‌شود. پیرمردی او را پیدا می‌کند و نذر می‌کند که در روز تولد امام رضا (ع) به‌ همراه خانواده به مشهد بروند…

در این فیلم، عزت‌الله رمضانی‌فر و حسن اسدی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

روز ملی

فیلم سینمایی «روز ملی» به کارگردانی جیمز واتکینز، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ادریس البا و ریچارد مدن آمده است: یک گروه پلیس فرانسوی قصد دارند با ایجاد هرج و مرج در شهر و بمب‌گذاری به بانک مرکزی فرانسه دست‌برد بزنند. آنها بر اساس یک توطئه طراحی شده به یک مرکز اسلامی حمله می‌کنند و به دروغ از آنجا مواد منفجره کشف می‌کنند از طرفی مهاجران را تحریک می‌کنند که راهپیمایی کرده و به پلیس حمله کنند! اما یک جیب‌بر ساده و یک مامور امنیتی آمریکایی ناخواسته در این ماجرا درگیر می‌شوند و از اهداف این پلیس‌های فاسد باخبر می‌شوند…

شبکه پنج سیما

داستان اسباب‌بازی

فیلم سینمایی «داستان اسباب‌بازی۱» به کارگردانی جان لستر، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این فیلم داستان یک عروسک است که وقتی یک آدم فضایی به اسباب بازی‌های پسری که صاحبش است اضافه می‌شود به او حسادت می‌کند که ماجراهایی را به‌وجود می‌آورد.

تام هنکس، تیم آلن و دان ریکلز بازیگران فیلم «داستان اسباب‌بازی۱» هستند.

خرس قطبی کوچولو

فیلم سینمایی «خرس قطبی کوچولوی۲» به کارگردانی پیت دی ریکر، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ماکزیمیلین آرتاجو و سلین وت خواهیم دید: لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می‌کند. او به‌همراه دوست خود، روبی برای نجات یک پنگوئن به‌نام کاروزو ناخواسته وارد قطار انسان‌ها می‌شوند و به جنوب می‌روند بعد از پیاده شدن از قطار وارد یک کشتی می‌شوند…

دوربین

فیلم سینمایی «دوربین» به کارگردانی محسن توکلی، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: حامد یک آتلیه قدیمی که از پدرش به یادگار مانده دارد که نامزدش رعنا اصرار دارد آن را بفروشد اما حامد مخالف است!

پوریا پورسرخ، بهنوش بختیاری، مصطفی غلامی آبادانی و سارا منجزی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

ستاره شرق

فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» به کارگردانی علی غفاری، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

تله فیلم «ستاره شرق» داستان زندگی فضل ابن شاذان از یاران امام رضا (ع) است.

در این فیلم، محمود پاک‌نیت، افشین نخعی و فخرالدین صدیق‌شریف هنرنمایی کرده‌اند.

کویر

فیلم تلویزیونی «کویر» به کارگردانی علی خزاعی‌فر و مهدی محمدی بدی‌آباد، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

تمام وقایع این فیلم در جاده اتفاق می‌افتد و درباره چهار گروه آدم است که در جاده تهران مشهد حرکت می‌کنند و سرنوشت آنها به‌نوعی با همدیگر گره می‌خورد. این چهار گروه عبارتند از: سه دزد که پس از سرقت از یک جواهرفروشی از تهران به مشهد می‌روند تا مدتی از چشم پلیس دور باشند. سه نفر از اهالی یکی از شهرهای خراسان که با پای پیاده به حرم امام رضا (ع) می‌روند. پدر و دختری که با ماشین شخصی به زیارت امام رضا (ع) می‌روند و بالاخره زنی روستایی که شوهر معتادش را ترک کرده و سوار بر وانتی روستایی به شهرستان می‌رود.

آرش مجیدی، نرگس محمدی و آیدا کیخانی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه کودک

بره ناقلا

فیلم سینمایی «بره ناقلا» به کارگردانی مارک برتون و ریچارد استارزاک، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جان اسپارکس می خوانیم: وقتی که بره ناقلا تصمیم می‌گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد و کمی خوش بگذراند، هیجانی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کرده است نصیبش می‌شود…

آقای مهربان

انیمیشن سینمایی «آقای مهربان» به کارگردانی علیرضا گلپایگانی و بهنام دلداده، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم حیوانات بیشه متفق‌القول‌اند که آدم‌ها موجودات بسیار خطرناکی هستند و باید تا جایی که می‌شود از آنها دوری کرد و هر حیوانی با آدم‌ها زندگی کند خصوصیات بد انسان‌ها را به خود خواهد گرفت.

شبکه امید

فرزانه

فیلم تلویزیونی «فرزانه» به کارگردانی مهدی محمدی، پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی حسین طاهری و روشنک سه‌قلعگی خواهیم دید: فرزانه دختر کوچکی است که چادر نمازش را گم کرده است. او برای جشن عبادت نیاز به چادر نماز دارد ولی مادر و پدرش مشغول کار هستند و نمی‌توانند در خرید چادر به او کمک کنند.

اسب مسابقه

فیلم سینمایی «اسب مسابقه» به کارگردانی رودال والاس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: پنی زن میانسال و خانه‌داری است که یک پسر و دو دختر دارد او مادرش را از دست داده و پدرش هم که مزرعه پرورش اسب دارد حال و روز خوبی ندارد. پنی تصمیم می‌گیرد با وجود مسئولیت خانواده خود برای کمک به پدرش و جلب توجه و رضایت او مسئولیت اداره را به‌ عهده بگیرد و حرفه پدرش را ادامه دهد. پنی روی کره اسبی که در قرعه‌کشی با شریک پدرش بدست آورده سرمایه‌گذاری می‌کند…

ایان لین، جان مالکوویچ، مارگو مارتیندال و آجی میچالکا در فیلم سینمایی «اسب مسابقه» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه افق

آمریکایی آرام

فیلم سینمایی «آمریکایی آرام» به کارگردانی فیلیپ نوینس، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: تامس فولر، روزنامه‌نگاری بریتانیایی است که در سال ۱۹۵۲، نخستین مراحل جنگ در هند و چین را برای لندن تایمز پوشش می‌دهد. او با آلدن پایل، آمریکایی پرشور و منطقی و ظاهرا ساده‌ای آشنا می‌شود که به همراه تیمی پزشکی به سایگون آمده است. او پس از چندی متوجه می‌شود آمریکایی‌هایی که وارد ویتنام شده‌اند تیم پزشکی نیستند و پایل در واقع، مأمور سازمان سیا است….

نامه‌های خیس

فیلم سینمایی «نامه‌های خیس» به کارگردانی مرجان اشراقی‌زاده، جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان فیلم در مورد دختری به‌نام راضیه است که سال‌هاست از مادر پیر و بیمارش نگهداری می‌کند. او با کار روی لباس عروس امورات خود را می‌گذراند. با ورود پسری به زندگی‌اش، در زندگی او و مادرش تغییراتی به وجود می‌آید…

در این فیلم سینمایی، بهروز شعیبی، جواد عزتی و شیرین بینا ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پلیس فروشگاه»، «قلدرها» و «واکنش زنجیره‌ای» پنجشنبه ۱۲ مردادماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «خسیس»، «کلیک»، «معجون زمان ۱» و «رهایی از شائوشنگ» جمعه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۹ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

Ad

Ad

روی خط خبر

 • عربستان و بحرین، سپاه و سردار سلیمانی را در “لیست تروریسم” قرار دادند
 • تاخت و تاز محسن رضایی در مجمع؟ / رهامی: الزام مجلس به اجرای نظرات کمیسیون نظارت مجمع، خلاف قانون اساسی است
 • فرانسه از همه امکاناتش برای باقی ماندن برجام استفاده می کند
 • اردوغان “رشوه سیاسی” عربستان را رد کرد
 • راه‌اندازی ۴۶ سامانه ثبت تردد خودروها در معابر ورودی و خروجی تهران
 • ماجرای قتل جمال خاشقجی به سینما کشیده شد
 • مستند ایرانی از جشنواره کانادایی جایزه گرفت
 • مجموعه پاسارگاد در روز کوروش تعطیل نیست
 • افزایش ۲ برابری مخاطبان سینماها در مهرماه ۹۷
 • گورخر‌ها باز زنده‌به‌گور شدند؟
 • جزئیات جریمه ارشادی در فاز دوم طرح کاهش آلودگی هوا
 • قیمت رقیبان نفت ایران کاهش یافت
 • انتشار نخستین تصاویر از درون یک پایگاه ضدایرانی در سوریه
 • دستاورد‌های ایران از بحران خاشقجی
 • مشکل کونلون بانک چین با بازرگانان ایرانی چیست؟
 • آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است
 • سریال جنجالی «ممنوعه» رفع توقیف می‌شود
 • تغییر بدنه کیوسک‌های مطبوعات/ شرط ماندگاری مشاغل آلاینده در تهران
 • ۵ گور جان به در برده از انتقال مرگبار «فرار» کردند!
 • ژاله علو، کارگردانی می‌کند
 • زیرساخت‌های اجرای طرح «کاهش» آماده است
 • قیمت سکه امروز به ۴میلیون و۳۲۰ هزارتومان رسید
 • عمران خان با پادشاه عربستان دیدار کرد
 • تحریم‌ها بهانه‌ جولان بنگاههای دولتی نشود
 • توضیحی درباره وضعیت «دراویش» در زندان
 • نماینده دادستان: گوشی آیفون لوکس نیست
 • جانبداری سعد حریری از عربستان در پرونده ترور خاشقجی
 • پرونده خاشقجی نیاز به تحقیقات جدی بین المللی دارد
 • پخش انیمیشن پرطرفدار ایرانی در برنامه «آپاراتچی»
 • واکنش سازمان محیط زیست به تعویق اجرای سراسری طرح «کاهش»
 • Ad