طراحی هیوندای سانتافه جدید منتشر شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰  /   /  کد خبر: 68382

شاسی بلند کاملا جدید بعدی هیوندای پس از کونا، نسل چهارم هیوندای سانتافه خواهد بود که سال آینده عرضه می شود.

شاسی بلند کاملا جدید بعدی هیوندای پس از کونا، نسل چهارم هیوندای سانتافه خواهد بود که سال آینده عرضه می شود.

در حالی که هیوندای به تست سانتافه ۲۰۱۸ با پوشش استتاری ادامه می دهد یک طراحی ذهنی از این خودرو منتشر شده است که ظاهر احتمالی آن را نشان می دهد.

هیوندای سانتافه ۲۰۱۸ دارای طراحی الهام گرفته از هیوندای کونا خواهد بود. این ادعا تنها بر اساس جزئیات به دست آمده از تصاویر فاش شده نیست. هیوندای ماه گذشته با معرفی کونا اعلام کرد که ظاهر جذاب و قابل توجه این شاسی بلند کامپکت نشان دهنده سبک طراحی آینده هیوندای موتور برای نسل بعدی مدل های شاسی بلند است.

هیوندای گرند سانتافه ۲۰۱۸ با بدنه ای عریض تر دارای ساختار هشت سرنشین خواهد بود در حالی که اکنون مدلی هفت سرنشین است. مدل کنونی این خودرو دارای طول ۴۹۰۵ میلی متر، عرض ۱۸۸۵ میلی متر و ارتفاع ۱۶۸۵ میلی متر است.

این طراحی ذهنی نشان می دهد که نسل بعدی سانتافه دارای جلوپنجره آبشاری نمادین جدید با چراغ های جلوی دو بخشی خواهد بود. سپر بازطراحی شده این خودرو تیزتر و اسپرت تر به نظر می رسد در حالی که گلگیرهای آن عضلانی تر شده و طراحی مربعی شکل دارند. خریداران مدل سه ردیفه این خودرو می توانند شیشه لچکی بزرگ تری را در این بخش داشته باشند.

هیوندای مدل ۲۰۱۸ سانتافه را با موتورهای ۲٫۰ لیتری بنزینی، ۲٫۰ لیتری دیزلی و ۲٫۲ لیتری دیزلی عرضه خواهد کرد در حالی که نسخه ۱٫۷ لیتری دیزلی با تکنولوژی mild-hybrid نیز در کره جنوبی عرضه خواهد شد. گزینه های گیربکس این خودرو نیز شامل اتوماتیک شش سرعته و هشت سرعته خواهد بود.

هیوندای سانتافه ۲۰۱۸ اوایل سال آینده رونمایی خواهد شد. این خودرو در ابتدا وارد بازار کره جنوبی شده و سپس در ایالات متحده و دیگر بازارهای جهانی به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها