کدام بخش از مطالبات معلمان در هفته معلم پرداخت می‌شود؟

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴  /   /  کد خبر: 6619
کدام بخش از مطالبات معلمان در هفته معلم پرداخت می‌شود؟

سخنگوی کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گزارش نهایی تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در صحن علنی مجلس پس از پایان بررسی‌ها ارائه می‌شود، گفت: بخشی از مطالبات معلمان در هفته معلم پرداخت می‌شود.

حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی  در پاسخ به این پرسش که آیا تخلفات صورت‌گرفته صرفاً مختص به بانک سرمایه است، اظهار کرد: بانک سرمایه زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان است بنابراین نمی‌توان مدعی شد که میان تخلفات این بانک و صندوق ذخیره ارتباطی وجود ندارد.

وی افزود: تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان همچنان مشغول بررسی است بنابراین تا زمانی که کار تحقیق و تفحص تمام نشده است نمی‌توان راجع به تخلفات صورتگرفته سخن گفت. با تمام شدن کار تحقیق و تفحص و جمع‌بندی مطالب آن را در صحن علنی مجلس ارائه می‌کنیم و به فرهنگیان اطمینان می‌دهیم که اجازه نخواهیم داد در این ماجرا حقوق آنها پایمال شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که “مطالبات فرهنگیان چه‌زمانی پرداخت می‌شود؟” گفت: طبق اعلام مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در هفته معلم ۵۰ درصد از مطالبات پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۵ و بخشی از مطالبات حق‌التدریس معلمان پرداخت می‌شود و مابقی مطالبات حق‌التدریس معلمان و مطالبات امتحانات نهایی تا هفته آخر اردیبهشت پرداخت خواهد شد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها