برنامه زمانی و مکانی آزمون عملی رشته های هنری کنکور سراسری ۹۶ اعلام شد

۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹  /   /  کد خبر: 61605
برنامه زمانی و مکانی آزمون عملی رشته های هنری کنکور سراسری ۹۶ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور، برنامه زمانی و مکانی آزمون عملی و طراحی رشته‌های هنری برای داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور که روز دوشنبه انتشار یافته، آمده است: آزمون عملی منحصرا از داوطلبان گروه آزمایشی هنر که‌ بعد از آزمون سراسری (از ۱۷ تا ۲۲ تیر) علاقه‌مندی خود را به رشته‌های هنری شامل نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه، طراحی لباس، طراحی صنعتی، کتابت و نگارگری، ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، آهنگسازی، بازیگری، طراحی صحنه، نمایش عروسکی و عکاسی دانشگاه‌هـا و موسسات‌ آموزش‌ عالی در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶ اعلام و سپس نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی در تاریخ مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کردند، انجام می شود.
داوطلبانی که متقاضی آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی فوق‌ شده‌اند، لازم است پس از اعلام نتیجه اولیه با توجه به دوره‌هایی که براساس کارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در زمان مقرر نسبت به انتخاب کدرشته‌های تحصیلی مربوط در فرم انتخاب رشته آزمون سراسری از اولویت ۱ تا ۱۵۰ و در هر اولویتی که علاقه دارند اقدام کنند.
متقاضیانی که نسبت به واریز هزینه آزمون عملی خود اقدام کردند، باید در زمان اعلام شده کارت آزمون عملی یا طراحی خود را پرینت و طبق آدرس مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون عملی برابر زمان و مکان مندرج در پرینت کارت عملی خود اقدام کنند.
آزمون‌های عملی و طراحی و درس تخصصی هر رشته قابل تمدید، تکرار یا برگزاری آن به صورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نیست و حضور داوطلب در حوزه نیم ساعت قبل از ساعت شروع آزمون الزامی است.
داوطلبانی که متقاضی رشته‌های فوق بوده و نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام کرده و به هردلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی و یا طراحی از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش نشدند، باید با به همراه داشتن رسید پرداخت هزینه، دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر، در روزهای دریافت کارت شرکت در آزمون به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در شهرستان محل برگزاری و براساس برنامه زمانی اعلام شده، مراجعه کنند.
کارت ورود به جلسه آزمون این داوطلبان از ۹ مرداد ماه از طریق سازمان سنجش(sanjesh.ir) در دسترس آنها قرار می‌گیرد اما متقاضیان برای اطلاع از برنامه زمانی و مکانی مربوط به آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی فوق در استان‌های مختلف باید به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.
۱۸ هزار و ۹۵۰ نفر برای شرکت در آزمون عملی رشته های دارای شرایط خاص گروه هنر ثبت نام کرده بودند

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها