جدیدترین اخبار
۲۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳ فرهنگی و هنری کد خبر :58940

ماجرای حضور رابرت دنیرو در یک «سرقت»

روزهای پایانی هفته، شبکه های تلویزیون فیلم های مختلفی را به نمایش می گذارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «یک قدم تا خدا»، «به وقت رهایی»، «بهترین ساعات»، «پایان اندوه»، «قلب‌ها باخبر از عاطفه‌اند»، «فیروزه سیاه»، «سرقت»، «ببر خیزان، اژدهای نهان۲»، «حرکت شبانه»، «بووگوی»، «والو»، «گمشده و عشق»، «زمین بازی»، «یورش»، «این خانه پلاک ندارد»، «تاوان»، «خسته نباشید»، «رالف خرابکار»، «من غلامرضا هستم»، «بچه رو بگیر»، «آنها زنده هستند»، «زخم شانه حوا» «یاسین»، «راه نجات»، «ماجرای سنت پیر»، «سرخ‌پوست»، «تلفن همراه»، «یواش یواش بگو» و «خانواده گرفتار» پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ تیرماه مصادف با سالروز شهادت بنیانگذار مذهب تشیع، امام جعفر صادق (ع) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

یک قدم تا خدا

فیلم تلویزیونی «یک قدم تا خدا» به کارگردانی علی عطشانی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۱ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که دخترکی خردسال به قصد متبرک کردن انگشتری مادربزرگش که در بستر بیماری است به امامزاده می‌رود. اما ناگهان انگشتری از دستش به داخل ضریح می‌افتد! در این زمان پسر بچه‌ای کوتاه قد (بیمار هموفیلی) به کمک دخترک می‌شتابد تا انگشتر را از ضریح بیرون بیاورد…

محمدرضا ناجی، حسین سلیمانی و زهرا میرزایی بازیگران این فیلم هستند.

به وقت رهایی

فیلم تلویزیونی «به وقت رهایی» به کارگردانی ناصر قهرمانی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کیهان ملکی و میرطاهر مظلومی زندگی و شخصیت علمی حکیم فرزانه ملا محمد هیلاجی مرور می‌شود.

بهترین ساعات

فیلم سینمایی «بهترین ساعات» به کارگردانی گرگ گیل اسپای، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: برنی وبر افسر گارد ساحلی از دختر مورد علاقه‌اش میریام، خواستگاری می‌کند. میریام که شغل او را بسیار پرخطر می‌پندارد کمی در ازدواج با او تردید دارد. برنی با اصرار او را راضی می‌کند. برنی به دفتر گارد می‌رود تا از رییسش ریچارد چند روزی مرخصی بگیرد و به کارهای مربوط به ازدواجشان رسیدگی کند.

شبکه دو سیما

پایان اندوه

فیلم تلویزیونی «پایان اندوه» به کارگردانی شین توگاشی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: اوشین دختر هفت ساله‌ای است که در یک خانواده فقیر ژاپنی زندگی می‌کند. روزی پدرش به او می‌گوید باید برای کار به خانه یک مرد ثروتمند برود. او که با وجود سن کم، درک و فهم بسیار بالایی دارد، حاضر می‌شود برای کمک به خانواده به آنجا برود.

ارتباط خانوادگی

فیلم تلویزیونی «ارتباط خانوادگی» به کارگردانی نادر مقدس، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: طلعت و کمال زوج سالخورده‌ای هستند که برای سر زدن به فرزندانشان به تهران می‌روند، آنها سراغ پسرشان می‌روند که اوضاع اقتصادی بهتری دارد، ولی او را تنها می‌یابند که تا پاسی از شب به کار و مشغله روزانه مشغول است و شب وقتی سراغ همسرش را می‌گیرند او را نیز گرفتار کار می‌یابند. تصمیم می‌گیرند فردا به منزل پسر بزرگشان بروند که اوضاع اقتصادی خوبی ندارد او نیز درگیر فرزند پسرش است. دوباره تصمیم می‌گیرند به پیش دخترشان بروند که او هم درگیر شوهر معتادش است و نمی‌خواهد پدر و مادر متوجه شوند تا اینکه بالاخره بچه‌ها تصمیم می‌گیرند پدر و مادرشان را چند روزی به تور تهران گردی بفرستند…

بهروز بقایی، طوفان مهردادیان، شیرین بینا و آزاده شمس بازیگران این فیلم هستند.

شبکه سه سیما

قلب‌ها باخبر از عاطفه‌اند

فیلم تلویزیونی «قلب‌ها باخبر از عاطفه‌اند» به کارگردانی جمشید محمودی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی بیتا سحرخیز و داریوش کاردان خواهید دید: دختری به‌نام نفیسه که پزشک بیمارستان است سعی می‌کند تا با خانواده بیمارانی که مرگ مغزی شده‌اند صحبت کند و آنها را راضی به اهدا اعضا کند. طی یک اتفاقی هنگام رانندگی برایش رخ می‌دهد، خود نفیسه تصادف می‌کند و دچار مرگ مغزی می‌شود.

فیروزه سیاه

فیلم سینمایی «فیروزه سیاه» به کارگردانی رضا بهشتی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: داستان درباره بیماران متابولیکی ارثی است که شایع‌ترینشان pku است و مهمترین علت شیوع این بیماری ازدواج‌های فامیلی است.

آشا محرابی، مهران احمدی و آریا مهدوی ایزدی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

سرقت

فیلم سینمایی «سرقت» به کارگردانی اسکات من، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم با بازی رابرت دنیرو و داوا بایوتیستا آمده است: وان مردی میانسالی است که دختر کوچکش به‌دلیل بیماری در نوبت جراحی است اما او توان پرداخت هزینه‌های جراحی را ندارد و اگر تا چند روز دیگر این پول را تهیه نکند بیمارستان نوبت جراحی دختر را به فرد دیگری می‌دهد.

من مادرم

فیلم تلویزیونی «من مادرم» به کارگردانی پژمان چشمی، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مادری بعد از هفت سال باردار می‌شود. همزمان با بارداری سرطان خون می‌گیرد. مادر باید از سقط جنین و شروع شیمی درمانی و به دنیا آمدن بچه یکی را انتخاب کند. همه می‌خواهند تا او درمان را شروع کند اما او متقاعد نمی‌شود و تصمیم می‌گیرد تا فرزندش را سالم به دنیا بیاورد.

نرگس محمدی، بهنوش بختیاری و زهیر یاری بازیگران این فیلم هستند.

ببر خیزان، اژدهای نهان

فیلم سینمایی «ببر خیزان، اژدهای نهان۲» به کارگردانی یون پو بینگ، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دوونی ین و مایکل یهو خواهید دید: بعد از مرگ استاد لی، یوشو جنگجویی که از شاگردان او بود برای نجات شمشیر معروف و خاص استاد به آنجا می‌رود که متوجه می‌شود عده‌ای جنگجوی تبهکار دیگر برای به دست آوردن شمشیر دست به کار شده‌اند. بین آنها درگیری‌هایی به وجود می‌آید و یوشو با کمک یکی دیگر از شاگردان ماهر استاد به‌نام منگ به مبارزه با تبهکاران می‌پردازند…

شبکه چهار سیما

حرکت شبانه

فیلم سینمایی «حرکت شبانه» به کارگردانی کلی رایشارد، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم در مورد سه تن از محققان محیط زیست است که برای تخریب یک سد آبی، با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

بووگوی

فیلم سینمایی «بووگوی» به کارگردانی لوکاس پالکوسکی، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی توماس کوت و پیوتر گلوواکی آمده است: جراح لهستانی موفق به جمع کردن یک تیم پزشکی و انجام اولین پیوند قلب این کشور می‌شود. تلاش او با مخالفت‌های زیادی روبرو می‌شود، به‌خصوص که او و تیم جوانش چندین بار شکست می‌خورند تا اینکه بالاخره جراحی پیوند قلب را با موفقیت انجام می‌دهند و موجب طولانی‌تر کردن عمر بیمارانی می‌شود که امید چندانی به ادامه زندگی نداشته‌اند.

شبکه پنج سیما

والو

فیلم سینمایی «والو» به کارگردانی کیجا جوری کالا، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: والو یک پسر بچه کوچک است که علاقه فراوانی به درس دارد. پدر او که یک شورشی تلقی شده به روستایی تبعید شده و زیر نظر است و مدام پدر از والو می‌خواهد که کاری نکنند که نیکلا که یک مامور بدجنس است به او و پدرش حساس شود.

گمشده و عشق

فیلم سینمایی «گمشده و عشق» به کارگردانی سانایان پینگ، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اندی لا و بوران جینگ خواهیم دید: پدری که فرزندش را در کودکی ربوده‌اند ۱۵ سال است که به دنبال یافتن او تمام شهرها و روستاها را یکی یکی می‌گردد. او با مرد جوانی آشنا می‌شود که او هم در کودکی در سن ۴ سالگی ربوده شده و به خانواده‌ای فروخته شده بوده است.

زمین بازی

فیلم سینمایی «زمین بازی» به کارگردانی دیوید ام. ایوانسن، جمعه۳۰ تیرماه ساعت ۱۰:۴۵ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: اسکات اسمالز یک پسر بچه درس‌خوان است که از بیسبال چیز زیادی نمی‌داند و به‌تازگی ناپدری‌اش بیل تلاش می‌کند که به او بیسبال یاد دهد که چندان موفقیت‌آمیز نیست.

تام گوری، مایک ویتار، پاتریک رنا و چانسی لئوپاردی بازیگران این فیلم هستند.

یورش

فیلم سینمایی «یورش» به کارگردانی ریکی تاجنازی، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کامیلا سمینو آمده است: فراریس جان کارلو که در کار ساخت‌وساز است و با ناظر کیفی خود فرانکو که ۳۰ سال با او کار کرده و کارگرانی دارند با آنها همکاری می‌کنند تا اینکه فراریس به‌خاطر پرداخت‌های دولت که همیشه با تاخیر است و نیز مالیات‌هایی سنگین در آستانه ورشکستگی قرار می‌گیرد.

شبکه شما

این خانه پلاک ندارد

فیلم تلویزیونی «این خانه پلاک ندارد» به کارگردانی مهدی ناظریان، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکـه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی افسانه چهره‌آزاد و علی سلیمانی خواهید دید: نواده حاج رحمان منتظر آمدن مادر از سفر کربلا هستند، آمدن مادر هم‌زمان می‌شود با آمدن پیکر محمد، فرزند خانواده که در سال‌های دفاع مقدس مفقودالاثر شده است….

تاوان

فیلم تلویزیونی «تاوان» به کارگردانی کاظم معصومی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

موضوع این تله‌فیلم در مورد شخصیت هادی رادمنش است که در گذشته نه چندان دور اشتباهاتی را انجام داده و اکنون با گذشت سال‌ها برای خود موقعیت مناسب اجتماعی پیدا کرده ولی در ادامه با افرادی مواجه می‌شود که از گذشته وی اطلاع دارند و قصد باج‌گیری از وی را دارند که این امر باعث ایجاد مشکلاتی برای خود و خانواده‌اش می‌شود.

در این فیلم تلویزیونی سعید نیک‌پور، بهاره افشاری و نیما شاهرخ‌شاهی هنرنمایی کرده‌اند.

خسته نباشید

فیلم تلویزیونی «خسته نباشید» به کارگردانی افشین هاشمی، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: یک زوج توریست، طی اقامت در ایران درگیر ماجراهایی غیرمنتظره می‌شوند. همسر زن که اصالتا ایرانی بوده در فرار از گذشته‌اش ناخواسته با همسرش که آرزوی دیدار از کلوت کویر ایران را دارد برای مدت کوتاهی در کرمان اقامت می‌کنند…

در فیلم تلویزیونی «خسته نباشید» غوغا بیات، رویا افشار و جلال فاطمی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

رالف خرابکار

انیمیشن سینمایی «رالف خرابکار» به کارگردانی ریچ مور، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

داستان این انیمیشین در ارتباط با یک شخصیت شرور و کمیک از بازی‌های ویدیویی به نام رالف است که همیشه در بازی‌های کامپیوتری نقش خرابکار را دارد و از آنجایی‌که رالف دیگر از این شخصیت منفی خسته و آزرده‌خاطر شده برای تبدیل شدن به یک آدم مثبت و قهرمان و به دنبال رویاهای خود جهت تغییر و تحول شخصیتش ماجراها و درگیری‌هایی را در زندگی و پیرامون خویش به وجود می‌آورد…

شبکه امید

من غلامرضا هستم

فیلم تلویزیونی «من غلامرضا هستم» به کارگردانی هاشم اولیایی، پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی حسین خانی بیک و منوچهر علیپور آمده است: نوجوان کشتی‌گیری، جهان پهلوان تختی را الگوی خود قرار داده است به‌گونه‌ای که دوست ندارد نام او را که رضا است، غلامرضا خطاب کنند. او به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود و در راه رسیدن به این مقصود با مسائلی برخورد می‌کند و تضادهایی برایش ایجاد می‌شود…

بچه رو بگیر

فیلم سینمایی «بچه رو بگیر» به کارگردانی بارت فرندلیچ، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

فیلم داستان یک خانواده پرجمعیت را به تصویر می‌کشد که پدر خانواده به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه پا در هنگام صخره‌نوردی نیاز به عمل جراحی دارد که این عمل هزینه بالایی دارد به‌گونه‌ای که فرزندان این خانواده برای تهیه مخارج جراحی پای پدرشان تصمیم به سرقت از بانک می‌گیرند که طی این موضوع ماجراهایی به وقوع می‌پیوند.

در فیلم سینمایی «بچه رو بگیر» بازیگرانی چون کریستین استیوارت، کربین بلو و ماکس تیئریو به ایفای نقش پرداختند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «آنها زنده هستند» به کارگردانی جان کارپنتر، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کیث دیوید، مگ فاستر خواهید دید: لس آنجلس، آینده‌ای نزدیک. آواره‌ای تنها وارد شهر می‌شود و خود را با جامعه‌ای مصرفی و به‌شدت طبقاتی روبه‌رو می‌یابد که در آن مخلوقاتی بیگانه با قیافه‌ی مبدل انسانی، از طریق هدایت وسایل ارتباط جمعی، به ویژه ایستگاهی تلویزیونی که مانع درک بهتر عامه می‌شود، کنترل همه چیز را به دست دارند….

زخم شانه حوا

فیلم سینمایی «زخم شانه حوا» به کارگردانی حسین قناعت، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

«زخم شانه حوا» روایتگر حماسه‌سازی، اسطوره‌پروری و در عین حال زخم‌های پیدا و پنهان مادران سترگ ایران زمین در هشت سال دفاع مقدس است که می‌کوشد آینه‌ای روشن و شفاف در برابر روح بزرگ مادرانی باشد، که اگر نبود حماسه‌ مقاومت و البرز پایداری آنها، اکنون میهن در چنگال اهریمنان متجاوز، بدترین روزگار خود را سپری می‌کرد!

در این فیلم آهو خردمند و حسین عابدینی ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یاسین»، «راه نجات» و «ماجرای سنت پیر» پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۳، ۱۹، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «سرخ‌پوست»، «تلفن همراه»، «یواش یواش بگو» و «خانواده گرفتار» جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۱، ۱۶:۳۰، ۱۹ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

روی خط خبر

 • جابری انصاری با میشل عون دیدار کرد
 • ایران میزبان مسابقات بین‌المللی «غواصی نظامی» خواهد بود
 • همه‌پرسی دومی درباره «برگزیت» درکار نیست
 • تمجید «یونکر» از گسترش روابط چین و اتحادیه اروپا
 • وزیر صهیونیست خواستار کشتار کودکان غزه شد
 • مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج بازداشت شد
 • افغان‌ها واقعاً در حال ترک ایران هستند؟
 • هنجارشکنی، آبشار مارگون را یک روز تعطیل کرد
 • پخش پشت صحنه برنامه دیدنی فردوسی‌پور
 • درخشنده‌ترین فیلم‌ های “پوران‌ درخشنده”
 • اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای حفظ باغات تهران
 • دستاورد پخش بازی فینال جام جهانی برای سینما چقدر بود؟
 • محمد علیزاده بازیگر شد
 • ارائه خدمات پیشگیری و درمان اعتیاد به ۲۱۰ هزار تن در سال گذشته
 • پرداخت اولین قسط پاداش پایان خدمت فرهنگیان با حقوق تیرماه/ پرداخت پاداش‌ها تا پایان تابستان
 • کتاب‌خوانی ۱۲۱ هزار و ۴۳۰ مسافر مترو در سه ماه اول سال ۹۷
 • ممنوعیت فروش نوشابه های الکلی در ترکمنستان
 • فرانسه: هدف کشورهای اروپایی، اطمینان از ادامه صادرات نفت ایران است
 • واکنش قاسمی به شایعه انتقال پیام ایران به ترامپ از طریق پوتین: چنین چیزی وجود ندارد؛ پیغامی برای ترامپ نداریم و بحثی هم در این باره با روسیه نداشته‌ایم
 • هنوز انتخابات‌ شورای مرکزی حزب «اعتماد ملی» در کنگره‌ تایید نشده‌
 • چشم‌انداز اقدامات ترامپ، شروع جنگ با تهران است؛ آیا این دلیل، برای ایستادن مقابل او کافی نیست؟
 • اظهارات عجیب یک نماینده: ممنون روسیه هستیم که به ما کالا می‌دهد تا از گرسنگی نمیریم
 • تصاویر اجساد تروریست‌های معدوم در ندوشه کرمانشاه منتشر شد
 • ادعای بولتون: تا زمانی که ایران در خاورمیانه فعالیت دارد، در سوریه می‌مانیم
 • دولت سفر به تایلند و مالزی را رایگان کرد؟
 • بیش‌ترین آمار فیلترینگ در کدام کشورهاست؟
 • رهبر انقلاب: معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد
 • کدخدایی: دلیل ردصلاحیت احمدی‌نژاد را به موقع اعلام می‌کنیم
 • پاسخ تند وزیر ارتباطات به ادعای رئیس سازمان پدافند غیرعامل
 • ناطق نوری: طرح پیشنهاد مذاکره با آمریکا حرام نیست