مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی تمدید نمی‌شود

۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷  /   /  کد خبر: 55600
مهلت ارسال آثار به جشنواره آواها و نواهای رضوی تمدید نمی‌شود

آخرین مهلت برای ارسال آثار موسیقی به دومین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی ۲۵ تیر ماه ۹۶ است و گروه‌های برگزیده در شهرستان‌های استان تهران به اجرا خواهند پرداخت.

به گزارش ایلنا، محمدحسین اسماعیلی (معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مدیر اجرایی دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی) با بیان این مطلب، افزود: در حال حاضر ۲ سال است که در حوزه فرهنگ رضوی بستر تولید آثار موسیقایی فراهم شده و این جشنواره شور و شوقی بین هنرمندان ایجاد کرده است.

مدیر اجرایی این جشنواره، تولید آثار موسیقایی در فرهنگ رضوی، حمایت از هنرمندان دراین زمینه، اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت فرهنگی مرتبط با سیره اهل بیت(ع) و امام رضا(ع)، تکریم و گرامیداشت تولیدکنندگان آثار در این حوزه و کمک به تولید آثار فاخر را از اهداف بزگراری جشنواره عنوان کرد.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران همچنین ابراز امیدواری کرد که گنجینه آثار موسیقی مرتبط با سیره رضوی تولید شود.

اسماعیلی با بیان اینکه اختتامیه دومین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی ۷ مرداد امسال و در دهه کرامت برگزار می‌شود، عنوان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۵ تیرماه تعیین شده و این مهلت امکان تمدید ندارد.

اسماعیلی با اشاره به ویِژگی‌های این جشنواره گفت: جشنواره محدود و سالنی نیست و گروه‌های برگزیده با حضور در شهرستان‌های استان تهران در طول دهه کرامت اجرای برنامه خواهند داشت.

وی، داشتن رویکرد بین‌المللی و حضور گروه هایی موسیقی از کشورهای افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان و ترکیه را از دیگر ویژگی‌های این جشنواره عنوان کرد.

به گفته اسماعیلی هنرمندان برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی tehran.shamstoos.ir مراجعه کنند.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها