موافقت اولیه با ارسال پرونده “کاسپین” به قوه قضائیه

۱۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸  /   /  کد خبر: 48973
موافقت اولیه با ارسال پرونده “کاسپین” به قوه قضائیه

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارسال پرونده مؤسسه مالی کاسپین در صورت موافقت نمایندگان در صحن علنی به قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رحیم زارع با اعلام موافقت کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با ارسال پرونده کاسپین به قوه قضائیه، گفت: مسایل مربوط به مؤسسه مالی و اعتباری در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی شد.

وی از موافقت اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با ارسال پرونده کاسپین به قوه قضائیه خبر داد و افزود: با توجه به رأی‌گیری اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس پرونده مؤسسه مالی اعتباری کاسپین بر اساس ماده ۲۳۶ آیین‌نامه داخلی بررسی می‌شود و با توجه به این موضوع، در صورتی که نمایندگان در صحن علنی موافقت کنند پرونده مؤسسه کاسپین جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارسال می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: تلاش می‌شود مسایل سپرده گذاران مؤسسات مالی و اعتباری رفع شود.

در عین حال، حسینی شاهرودی؛ عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس نیز دراین‌باره بیان داشت: ارسال پرونده کاسپین به قوه قضائیه نافی تداوم رسیدگی بانک مرکزی به مصائب سپرده گذاران نیست.

وی گفت: درصورت بررسی پرونده مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین از سوی قوه قضائیه، نباید رسیدگی‌های بانک مرکزی به مسایل سپرده گذاران متوقف شود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها