کتاب‌سازان برگزیده کودک و نوجوان جشنواره رضوی معرفی شدند

۱۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶  /   /  کد خبر: 47899
کتاب‌سازان برگزیده کودک و نوجوان جشنواره رضوی معرفی شدند

برترین آثار بخش «کتاب‌سازی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام انتخاب شدند.

به گزارش  بازتاب به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برترین‌های کشوری بخش کتاب‌سازی کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، در گروه‌های سنی ۸ تا ۱۷ سال معرفی شدند.

بر همین‌اساس، در این بخش، چهار هزار و ۸۰۵ نفر شرکت کننده از مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور با ارایه سه هزار و ۲۴۵ اثر شرکت کردند.

در این میان، ۲۲۸ اثر برتر به عنوان آثار برتر استانی شناخته و به دبیرخانه کشوری جشنواره رضوی ارسال شد.

بر همین اساس، از سوی داوران این بخش از مسابقه جشنواره، در مجموع ۱۷ اثر برگزیده انتخاب شد که از این آثار سه اثر مربوط به بخش فراگیر و پنج اثر نیز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.

صادق کیانی مقدم، حسنیه بیضاء و ملیحه باقری، داوری بخش کتاب‌سازی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را بر عهده داشتند.

در میان برگزیدگان و آثار شایسته تقدیر این بخش استان کرمان با چهار برگزیده در صدر قرار گرفته و سهم استان‌های تهران، اردبیل و زنجان از این فهرست دو اثر و استان‌های لرستان، سمنان، فارس، هرمزگان، اصفهان، یزد و گلستان نیز ۱ اثر است.

آیین پایانی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام)، در روز جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶، هم‌زمان با ولادت این امام مهربانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

فراخوان کلی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) شامل بخش‌های فرهنگی (نشریه‌نگاری، کتاب‌سازی، کاردستی) ویژه‌ی کودک و نوجوان، (قصه‌گویی) ویژه‌ی بزرگ‌سال، ادبی (شعرسرایی) ویژه کودک و نوجوان (داستان‌نویسی) ویژه کودک و نوجوان و بزرگ‌سال و هنری (سرود، پویانمایی) ویژه کودک و نوجوان در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

اسامی کامل برگزیدگان بخش «کتاب‌سازی» کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام)، نیز در پایگاه خبری کانون منتشر شده است.

برگزیدگان بخش‌های دیگر این رویداد فرهنگی نیز در روزهای آینده از سوی دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره امام رضا(ع) معرفی خواهند شد.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها