مرضیه برومند: امروز باید مسئله اکران فیلم‌های سینمای کودک را مطالبه کنیم

۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲  /   /  کد خبر: 47112
مرضیه برومند: امروز باید مسئله اکران فیلم‌های سینمای کودک را مطالبه کنیم

کارگردان سینمای ایران با بیان این‌که امروزه بایستی مسئله اکران را مطالبه کنیم، گفت: با برگزاری این جشنواره نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان به پایان نمی‌رسد.

مرضیه برومند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در حاشیه برگزاری سی‌امین جشنواره فیلم کودک درباره برگزاری این جشنواره به میزبانی اصفهان، اظهار داشت: این جشنواره تا کنون از نظم و انضباط خاصی برخوردار بوده است و بسیار با شکوه برگزار شده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه سینمای کودک در حال قرار گرفتن در مسیر خودش است و امیدواریم در آینده فیلم‌های بیشتری در این زمینه تولید و به اکران درآید.

این کارگردان با سابقه تلویزیونی با بیان این‌که امروزه بایستی مسئله اکران را مطالبه کنیم، بیان کرد: با برگزاری این جشنواره نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان به پایان نمی‌رسد و بایستی فیلم‌های این جشنواره که با زحمت فروانی ساخته شده اکران شود تا زحمات تهیه‌کنندگان فیلم به بار بنشیند.

وی درباره استقبال مردم از این جشنواره گفت: روز اول است که در جشنواره حضور دارم و در حال حاضر استقبال بسیار چشم‌گیر است. اما سانس پایانی که از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود برای قشر کودک و نوجوان زمان مناسبی نیست و به همین دلیل در روز اول استقبال مناسبی از این سانس در سینماهای جشنواره نشد.

برومند به تمجید از بخش فرهنگی خبرگزاری تسنیم پرداخت و گفت: این خبرگزاری تلاش‌های فروانی در ارتباط با حوزه فرهنگ و هنر کرده است و امیدوارم در ادامه کار و پوشش این جشنوراه نیز موفق باشند.

به گزارش تسنیم، سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۹ تا ۱۵ تیرماه در اصفهان در حال برگزاری است.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها