همراه اول بسته‌های اینترنت نامحدود شبانه را حذف کرد

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶  /   /  کد خبر: 41150
همراه اول بسته‌های اینترنت نامحدود شبانه را حذف کرد

 

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ابلاغیه ای به اپراتورها ارسال کرده که بر اساس آن ملزم به تغییر و حذف برخی از بسته های خود می شوند. حال همراه اول نیز خبر می دهد که بر همین اساس، در برخی از بسته ها تغییر ایجاد کرده و بسته های شبانه نامحدود خود را نیز حذف کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: «پیرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعایت کف قیمت بسته های اینترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته های اینترنت خود شده‌ اند.»

حال همراه اول گزارش می دهد که از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه بسته های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده که شامل تغییر حجم شبانه بسته های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته های نامحدود شبانه در *۱۰۰۰# (۶ بسته) و توقف فروش بسته های محدود شبانه (۳ بسته) می شود.

قیمت هیچ کدام از بسته های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده و تنها حجم هدیه شبانه بسته ها عوض شده تا با مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظیم مقررات هماهنگی پیدا کند.

گفتنی است مشترکینی که در حال حاضر مشغول استفاده از بسته های حذف شده هستند، تا پایان زمان و یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از آن را داشته و پس از اتمام حجم یا زمان، امکان خرید مجدد بسته های حذف شده را نداشته و پیشنهادات جدیدی دریافت می کنند.

یک دیدگاه

توسط: امید غلامی

باسلام.به نظر من اگه مصوبه برای همه اپراتور ها بوده پس چرا اینترنت نامحدود ایرانسل حذف نشد یا نه اگه تصمیم خود اپراتور بود تصمیم عجولانه ای بوده که در روزی به بعنوان اپراتور اول در سال ۹۵ شناخته میشه که حتما یکی از دلایل انتخابش همین بسته های نامحدودش بوده.اونا میتونستن مانند ایرانسل از حجم و قیمت بسته ها رو تغییر بدن این بهتر از حذف کامل انها بود.با تشکر
00

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها