جریمه ۵۶ میلیاردی شرکت معروف لبنیات و بستنی به خاطر گران‌فروشی

۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۹  /   /  کد خبر: 26396
جریمه ۵۶ میلیاردی شرکت معروف لبنیات و بستنی به خاطر گران‌فروشی

دو روز بیشتر از انتشار خبر جریمه ۱۱۷ میلیاردی یک کارخانه لبنیات در تهران نمی‌گذرد که تعزیرات حکومتی اینبار یک شرکت لبنیات دیگر را که بستنی هم تولید می‌کند، به خاطر گران‌فروشی، ۵۶ میلیارد ریال جریمه کرده است.

یک شرکت معروف لبنیات و بستنی در شهرستان اسلامشهر استان تهران که به صورت غیرقانونی اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده بود، با شکایت سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مواجه شد.

شکایت سازمان یاد شده برای رسیدگی در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان قرار گرفت و شعبه تعزیرات پس از احزار تخلفِ شرکت لبنیاتی متخلف، این شرکت را به پرداخت ۵۶ میلیارد و ۶۰۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت و ممهور کردن پروانه شرکت به «مهر تخلف اول» محکوم کرد.

شکایت یاد شده با اعتراض شرکت متخلف، برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به شعبه هشتم تجدیدنظر تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد اما این شعبه تعزیرات هم، حکم صادره را تأیید کرد.

چند روز پیش نیز تعزیرات حکومتی استان تهران یک شرکت لبنیات را به خاطر افزایش غیرقانونی قیمت محصولات خود به افزون بر ۱۱۷ میلیارد ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرده بود.

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها