پرداخت بیش از ۶۲ میلیارد مستمری به مددجویان میناب

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱  /   /  کد خبر: 2625
پرداخت بیش از ۶۲ میلیارد مستمری به مددجویان میناب

مدیر کمیته امداد امام ( ره ) میناب گفت :۶۲ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال مستمری ظرف یکسال گذشته به حساب مددجویان این نهاد واریز شده است.محمود جاودان  اظهار داشت : با پرداخت مستمری به مددجویان تحت پوشش این نهاد تلاش دارد، بخشی از مشکلات اساسی آنان در زندگی مرتفع شود .
وی با بیان اینکه مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت حامیان ایتام برای فرزندان خانواده های زیرپوشش در حال تحصیل هزینه شده است ، افزود: ۷۰۰ نفر از این دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف دانشگاه های پیام نور ، آزاد و علمی کاربردی درحال تحصیل هستند.
مدیر کمیته امداد شهرستان میناب تصریح کرد : به همین نسبت برای ایجاد اشتغال فرزندان مددجویان در این شهرستان وام اشتغال زایی جهت ورود به عرصه های اقتصادی به ارزش ۷۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.
جاودان با بیان اینکه توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان ، توسعه و پیشرفت منطقه را نیز به دنبال دارد ، ادامه داد : پرداخت وام های خوداشتغالی توانمندسازی مددجویان برای ایجاد اشتغال های پایدار در عرصه های خدماتی ، کشاورزی ، شیلات ، صنایع تبدیلی ، دامداری بوده است .
وی عنوان کرد: با اعطای تسهیلات و آموزش لازم به مددجویان می‌توان گام موثری برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانواده‌ های تحت پوشش برداشت
۲۵ هزار نفر در قالب ۱۰ هزارو ۸۰۰ خانوار تحت پوشش این نهاد در میناب هستند ۰
شهرستان میناب ۳۰۰ هزار نفری در ۹۰ کیلومتری شرق بندر عباس قرار دارد .

بدون دیدگاه

آخرین اخبار

پربیننده ترین ها