جدیدترین اخبار
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲ کد خبر :242327

پوتین احتمالا اطلاعاتی درباره ترامپ دارد که برای او خوشایند نیست

مگان کلی مجری معروف آمریکایی که اخیرا با رئیس جمهور روسیه مصاحبه کرده می گوید احتمال زیادی وجود دارد که ولادیمیر پوتین اطلاعاتی درباره ترامپ دارد که ترامپ علاقه ندارد به صورت علنی منتشر شود.

به گزارش بازتاب به نقل از نشریه هیل، «مگان کلی» مجری معروف آمریکایی که اخیرا با «ولایمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه مصاحبه کرده معتقد است پوتین اطلاعاتی درباره دونالد ترامپ دارد که می تواند ترامپ را تهدید کند.

به گفته کلی به احتمال زیاد رئیس جمهوری روسیه اطلاعاتی درباره رئیس جمهوری آمریکا دارد که ترامپ نمی خواهد به صورت علنی منتشر شود. او در مصاحبه اخیرش با پوتین او را با این سوال مواجه کرده بود که چرا ترامپ در این حد او را تمجید می کند. کلی همچنین تأکید کرد احساس نکرده که پوتین هم از ترامپ خوشش بیاید.

کلی گفته که معتقد است این اطلاعات به فعالیت های اقتصادی ترامپ و روسها در دهه ۹۰ میلادی مربوط می شود. از سوی دیگر برخی گزارش های اطلاعاتی در ژانویه سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود که طی آن ادعا شده بود که سازمان های اطلاعاتی روسی اسنادی درباره رسوایی های اخلاقی ترامپ در روسیه در اختیار دارند که مربوط به سفر او به مسکو در سال ۲۰۱۳ است.

مگان کلی یکی از زنان مجری آمریکایی است که در جریان مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری بارها از سوی دونالد ترامپ مورد انتقاد قرار گرفته بود. وی که تا سال ۲۰۱۶ در شبکه «فاکس نیوز» وابسته به جمهوری خواهان فعالیت می کرد اعلام کرده بود در پی تهدیدهای مکرر حامیان ترامپ مجبور شده بود برای حمایت خود و خانواده اش از محافظ شخصی استفاده کند.

از سوی دیگر تحقیقات در پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه دارد و رابرت مولر، مامور ویژه بررسی این پرونده اعلام کرده که طی یک ماه گذشته علیه ۱۳ شهروند روسی و سه گروه روسی برای دخالت در انتخابات اقامه دعوی کرده و آنها را در مورد معاملات تجاری نشان تجاری ترامپ در روسیه و نیز سفر شخص آقای ترامپ به مسکو در سال ۲۰۱۳ مورد پرسش قرار داده است.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad