جدیدترین اخبار
۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴ کد خبر :231438

دیدار حاجیلیتویی ها با خواننده محبوبشان در تهران

مدیر برنامه امید حاجیلی گفت: در زمان باقی مانده تا پایان سال و برای سال ۹۷ برنامه ای برای انتشار قطعات و آلبوم جدید نداریم و باید در این باره تصمیم گیری کنیم.

پویا افشاری مدیر برنامه امید حاجیلی درباره فعالیت های این خواننده موسیقی پاپ گفت: در زمان باقی مانده تا پایان سال و برای سال ۹۷ برنامه ای برای انتشار قطعات و آلبوم جدید نداریم و باید در این باره تصمیم گیری کنیم.

وی در همین راستا افزود: برنامه ریزی سال ۹۷ برای انتشار قطعات و آلبوم نیز تا امروز انجام نشده است و چنانچه انجام شود درباره انتشار آثار اطلاع رسانی می شود.

مدیر برنامه امید حاجیلی درباره برنامه کنسرت های این خواننده نیز بیان کرد: در روزهای باقی مانده سال ۹۶ چند کنسرت در شهرستان ها خواهیم داشت که شهرهای ساری، گرگان، اهواز، اصفهان، شاهین شهر و کرمان از آن جمله است. در حال حاضر مجوزهای آن هنوز قطعی نشده است.

وی به زمان دقیق کنسرت های شهرستان نیز اشاره کرد و توضیح داد: بنابر درخواست هایی که ارائه داده ایم، امید حاجیلی ۱۲ اسفندماه در اصفهان، ۱۳ اسفندماه در شاهین شهر،۱۷ و ۱۸ اسفندماه در گرگان، ۲۰ اسفندماه در ساری، ۲۳ اسفندماه در کرمان و ۲۷ اسفندماه در اهواز روی صحنه رفته و برای مخاطبان اجرا می کند.

افشاری درباره کنسرت های تهران نیز خاطرنشان کرد: کنسرت امید حاجیلی در تهران امروز، فردا و ۲۴ اسفندماه در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می شود.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad