جدیدترین اخبار
۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷ کد خبر :228332

۷ شرکت خارجی در نمایشگاه دریایی ایران حضور دارند

مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور از برگزاری پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی در بندرعباس، به‌منظور معرفی توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری دریایی و بندری کشور خبر داد.

علی‌اکبر مرزبان با اعلام این‌که پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار می‌شود، اظهار کرد: ۷ شرکت بین‌المللی از چهار کشور به همراه ۵۳ نماینده از بخش خصوصی و دولتی داخلی در این نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش تسنیم، وی با تاکید بر این‌که نمایشگاه امسال بستری برای مذاکره شرکت‌ها و ارگان‌های دریایی افزود: چنین فضایی موجب خواهد شد در صورت موافقت شرکت کنندگان در نمایشگاه، شرایط انعقاد قرارداد دوجانبه یا چندجانبه‌ای فرآهم شود.

وی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه بندری و دریایی و خدمات ارائه شده در حوزه بنادر را دو هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی دریای اعلام کرد و گفت: مخاطب این نمایشگاه ارگان‌های مختلف دریایی و نیز جامعه خاص بندری و دریایی است.

مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور با بیان این‌که نمایشگاه پنجم ۵ تا ۷ اسفند برگزار می‌شود، افزود: سازمان بنادر و دریانوردی، حفاظت محیط زیست، شیلات، نفتکش، مناطق آزاد و… در این نمایشگاه حضور دارند.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad